Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Dobry prawnik Kraków

Zaczęty przez kosek14, Listopad 30, 2021, 01:38:41 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

kosek14

Hej, Potrzebuje dobrego radcy prawnego, który zajmuje się sprawami rodzinnymi i będzie w stanie mi pomóc w kwestii walki o opiekę nad dziećmi pod rozwodzie. Jeśli ktoś z Was jest po takiej sprawnie i możecie jakiegoś prawnika dobrego polecić to będę wdzięczny za wszystkie podpowiedzi w tym zakresie. Najlepiej kogoś kto właśnie w takich sprawach się specjalizuje i będzie można liczyć na jego pomoc.

Maciuszek78

Z mojej perspektywy ta pomocą jaką zagwarantowała kancelaria  w osobie mec. Moniki Kozłowskiej okazała się wielkim sukcesem. Mimo początkowych niepowodzeń udało mi się uzyskać pomoc na takim poziomie, dzięki któremu obecnie to ja sprawuje opiekę nad dziećmi, udało się wygrać z byłą żoną w sądzie. Zdecydowanie mogę polecić tą Panią Mecenas, kancelaria na Grodzkiej w Krakowie.

zoja80

Witam,co sądzicie o tym,aby skorzystac z porady prawnej? Jestem osoba zadluzona,ktora ma kredyt we frankach. Moja sytuacja jestt bardzo skomplikowana, wiec bez prawnika sobie nie poradzę. https://wzory-pisma.pl/jak-kancelarie-prawne-moga-pomoc-w-negocjacjach-z-bankiem-w-sprawie-kredytu-frankowego/ Czy warto negocjować? Jak wyglądają porady prawne? Komentujcie.