Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Szkolenia i webinary w sieci

Zaczęty przez wilhelmdilthey, Październik 22, 2020, 04:38:52 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

wilhelmdilthey

 Cześć, szukam opinii na temat szkoleń online. Jak wiadomo obecnie to chyba jedyna bezpieczna metoda szkolenia pracowników, więc warto rozważyć temat. Jak myślicie, ile powinny takie webinary kosztować? Znalazłem na tej stronie https://ecrklex.pl/produkty/e-szkolenia całkiem atrakcyjną cenę, bo pakiet dziesięciu wybranych szkoleń wychodzi tylko 1400 zł, więc koszt jest chyba niski. Czy macie jakieś porównywarki cen tego typu produktów, lub macie trochę doświadczenia w temacie i chcielibyście się wypowiedzieć?

olga11

Warto odbywać dodatkowe szkolenia i webinary, wiedza zawsze się przyda :)

nata

Oczywiście że tak, też miałam masę takich kursów i szkoleń i uważam że bardzo mi się przydały a najważniejsze jest odpowiednie zarządzanie zespołem szkolenia i wymierne korzyści dla uczestników

zoja80

Szkolenia i webinary to niewątpliwie bardzo istotny element marketingu internetowego i nie tylko. Obecnie bardzo wiele osób korzysta z tego typu rozwiązań. Na stronie: https://uxupgrade.pl/szkolenia znajduje się lista szkoleń z narzędzi i metod UX. Zastanawiam się nad wyborem odpowiedniego z nich. Wydaje mi się, że UX writing byłby odpowiednim rozwiązaniem, aby pogłębić swoją wiedzę na temat tworzenia treści. Jak wam się wydaje?

wilhelmdilthey

Fajnie, że młodzi ludzie kupują teraz takie szkolenia, choć z tego co widzę, to ceny zwalają z nóg. Ja od ponad 10 lat jestem nauczycielem w szkole podstawowej, uczę głównie dzieciaki w klasach 1-3 i dopiero w ostatnim roku doprosiłem się u dyrekcji o zakup kursów dla naszej rady. Każdy z nas dostał po jednym pakiecie na https://ecrklex.pl/, więc mogliśmy wybrać dowolne tematy związane z oświatą. Materiały z tej strony są bardzo fajne i przez to czuję jeszcze większy niedosyt. Także zazdroszczę, jeśli stać Was na pokrycie specjalistycznych szkoleń z własnej kieszeni, bo mnie moja nauczycielska pensja zdecydowanie tego nie ułatwia.