Jesteście w stanie mi podpowiedzieć jaki dom seniora wybrać w Warszawie

Zaczęty przez Maciuszek78, Styczeń 31, 2022, 08:20:00 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Maciuszek78

Jesteście w stanie mi podpowiedzieć jaki dom seniora wybrać, by zapewnić osobie starszej dobrą opiekę? Nie jest to osoba leżąca, natomiast potrzebuje pomocy medycznej, pomocy w przygotowaniu posiłków. Jednocześnie zależy mi na miejscu gdzieś blisko Warszawy, by z dojazdami nie było problemu. Jak macie jakiś dom seniora sprawdzony, który możecie podpowiedzieć to dajcie znać.

Depta77

Na pewno będzie istotne, by tworzyć dla seniorów takie miejsca, gdzie będą faktycznie czuli się dobrze, podobnie jak w domu. Czasami rzeczywiście nie ma czasu, by taką stałą opiekę realizować. Wiem to po sobie i mimo początkowych wyrzutów dom www.seniormed.waw.pl to był dobry wybór bo wiem, że ja mamie bym takich warunków i takiej opieki sama nie zapewniła, a tam faktycznie to otrzymała.

zoja80

Dom seniora powinien być bezpiecznym i komfortowym miejscem do życia dla osób starszych. Powinien zapewniać odpowiednią opiekę i pomoc w codziennych czynnościach, takich jak ubieranie się, mycie, jedzenie i przyjmowanie leków. Dla mnie również ważne jest to, aby dom seniora był dostosowany do potrzeb i możliwości osób starszych, takich jak dostępność dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi. To wszystko znaleźliśmy w domu opieki http://jagatowewzgorze.pl/dom-seniora/ .