Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Skąd Internet?

Zaczęty przez kamaya, Czerwiec 21, 2022, 08:48:08 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

kamaya

Potrzebuje firmy, która ma dobrą ofertę jeśli chodzi o internet i telewizję , jeśli macie jakiegoś sprawdzonego dostawcę, z którego jesteście zadowoleni to dajcie znać. Chętnie skorzystam z podpowiedzi w tym zakresie. Jeśli możecie coś pod tym kątem zaproponować, podpowiedzieć to byłoby super.

spinka

U mnie akurat jest internet domowy bez limitu więc nie mogę narzekać, szukaj po prostu takiego rozwiązania jak światłowód z symetrycznym łączem bo w tej chwili najlepsza opcja

zoja80

Warto sprawdzić poprzez porównywarkę https://panwybierak.pl kilku dostawców i zweryfikować, co w Twojej okolicy działa oraz jakie są możliwości, np. czy jest możliwość instalacji światłowodu. To bardzo istotne, ponieważ internet mobilny może sobie nie poradzić z Internetem firmowym dla wielu osób. Jestem ciekawa, jak sobie radzą w mniejszych miejscowościach, ale tam pewnie prężnie działają lokalni dostawcy lub telekomunikacyjni.

kaszka

Warto sprawdzić oferty dostawców lokalnych internetu, najczęściej mają i najlepsze oferty cenowe i najlepszą jakość usług. W Krakowie i okolicach polecam Fiberlink. Korzystają ze światłowodu, w pakietach mają także telefon i telewizję. Internet szybki, stabilny, działa bez zarzutu.

wilhelmdilthey

Pamiętajcie też, że w tym roku w dalszym ciągu istnieje możliwość otrzymania zwrotu za Internet. Poczytajcie sobie o tym na https://www.provident.pl/blog/ulga-na-internet, bo wydaje mi się że dużo osób nawet nie wie o istnieniu takiej opcji. Ja już swoje dwie ulgi wykorzystałem, ale może przyda się komuś innemu - możecie sobie odliczyć Internet od podatku, nawet jeśli na umowie z operatorem macie też inne usługi. Grunt, żeby rachunek miał wyszczególnioną kwotę za korzystanie z sieci, a umowa była na Wasze dane. Pilnujcie tego przy wyborze dostawcy.

tok

Warto też zastanowić się nad prywatnością w nim. Tu o tym poczytasz https://bonusiak.pl/

zoja80

Jeżeli macie problem z wyborem dostawcy internetowego to ja z mojej strony mogę wam polecić abyście zajrzeli na stronę https://panwybierak.pl/oferty/internet-satelitarny/54 gdzie znajdziecie wyszukiwarkę dostawców, którzy oferują swoje usługi