Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Samochód

Zaczęty przez zoja80, Grudzień 20, 2023, 07:38:05 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

zoja80

Witam wszystkich, Natknąłem się na ofertę https://grupalis.pl i zastanawiam się, czy ktoś miał już z nimi do czynienia. Czy moglibyście podzielić się swoimi opiniami na temat ich usług, zwłaszcza jeśli chodzi o zakup samochodów flotowych? Zależy nam na solidnym partnerze, więc każda informacja będzie dla nas cenna.

kamaya

Teraz bardzo popularną opcją jest wynajem także długoterminowy. Może przeczytaj informacje na tym blogu https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/car-free-wolnosc-od-samochodu.-czy-wlasny-samochod-sie-oplaca/ . Dowiedziałam się z niego komu opłaca się kupować samochód a dla kogo lepsza jest wolność od samochodu, tzw car free :)

zoja80

Aktualnie jestem w trakcie poszukiwań nowego samochodu, a moje zainteresowanie skupia się na ofertach od https://volvocarkalisz.volvocars-partner.pl Jestem pod wrażeniem ich profesjonalizmu i różnorodności modeli. Jednak mam pewne trudności w podjęciu ostatecznej decyzji, zwłaszcza jeśli chodzi o wybór konkretnego modelu. Mój budżet wynosi do 150 tysięcy, a Volvo oferuje kilka ciekawych opcji. Czy ktoś z Was ma doświadczenie z samochodami Volvo, może podzielić się swoimi opiniami na temat konkretnych modeli? Może jest jakiś model, który szczególnie polecacie? Z góry dziękuję za wszelkie rady i sugestie!

mczay

Moje auto musi mieć dobre nowe ubezpieczenie wykupione, jakie znacie sprawdzone oferty? Bo ja tą https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/ znalazłem online i przyznam że składkę mi zaproponowali niską, na coś takiego właśnie czekałem.

kalifornia

Znajomy bral ostatnio uzywane volvo w salonie https://scandinavia.volvocars-partner.pl/kampanie/selekt/ w tej ofercie i dzieki temu dostal dodatkowo 12 miesiecy gwarancji na terenie calej europy. spoko opcja, bo i auto odnowione i skontrolowane i jeszcze dodatkowo ma pewnosc co do ewentualnego serwisu