Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Gdzie zamówić meble w Warszawie

Zaczęty przez Maciuszek78, Luty 28, 2022, 09:34:27 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Maciuszek78

Dajcie namiar na kogoś kto robi pod wymiar zabudowy i szafy w Warszawie albo w okolicy. Mam mieszkanie do remontu i chce zrobić takie rozwiązania, które maksymalnie wykorzystają przestrzeń więc chciałabym meble pod wymiar.

kosek14

Zobacz sobie ofertę www.luviomeble.pl. Kompleksowo zajmują się meblami do różnych pomieszczeń. Robili dla mnie kuchnie, sypialnie i meble do łazienki i jestem bardzo zadowolony. Świetna estetyka i wykonanie na wysokim poziomie jeśli chodzi o jakośc.

Gwiazda

A ekipę remontową masz? Jeśli nie to polecam w Warszawie tą ekipę www.warszawamalowanie.pl. Jeśli mają termin wolny to bierz w ciemno, fachowcy przez duże F

zoja80

Wszystko zależy, do jakiego pomieszczenia szukamy mebli. Z mężem ostatnio robiliśmy remont w salonie i duży wybór modnych mebli mają, na tej tronie https://domyou.pl/salon/26-fotel-uszak-z-podnozkiem.html . Warto się tam na spokojnie rozejrzeć i zapinać z pełnym asortymentem. Warto rozważyć kupno fotela typu uszak , który według mnie jest niezbędnym elementem w każdym mieszkaniu.

mczay

Polecam wam ten https://www.gama-sklep.com.pl/category/szafy-przesuwne-45465 sklep meblowy, macie tam duży wybór, przystępne ceny i do tego jest pomocna obsługa, rzetelna. Ja ich znam od mojej kuzynki która wyposażała swoją sypialnię u nich.