Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Inwestowanie w metale szlachetne

Zaczęty przez Maciuszek78, Kwiecień 09, 2021, 12:06:48 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Maciuszek78

Jeśli ktoś z Was inwestuje w złoto czy inne metale szlachetne i ewentualnie może się podzielić swoimi spostrzeżeniami co do tego, gdzie ewentualnie inwestować to dawajcie znać. Zależy mi na dobrym produkcie, pewnym źródle złota, najlepiej z jakimiś certyfikatami, które będą wartość potwierdzały.

wilhelmdilthey

Ogólnie rzecz ujmując przy inwestowaniu w takie specyfiki trzeba wziąć pod uwagę zbyt wiele czynników, żeby była to dobra forma oszczędzania czy zarabiania dla szarego człowieka bez milionowego kapitału. Chyba, że zależy Ci po prostu na zamrożeniu kapitału? W takim przypadku nadal będziesz stratny, chociażby ze względu na inflację. Zajrzyj na stronę https://www.casfera.pl/inflacja-przyczyna-utraty-wartosci-pieniadza-jak-zyskac-i-nie-stracic/ i poczytaj jak powinno się inwestować, żeby na niej nie tracić.

kosek14

Oczywiście jak chcesz na poważnie zainwestować to warto będzie szukać takiej firmy, która zaproponuje w tym względzie dobrą ofertę i tutaj Mennica 24(mennica24.pl   ) to dla mnie zawsze pierwszy wybór. Jak chce większa kwotę włożyć w sztabki albo monety to wiem, że u nich bez obaw można zamawiać i dostanę dobry produkt z certyfikatem, odpowiednio zabezpieczony na czas transportu. To co można o nich powiedzieć, to że obsługa stoi na najwyższym poziomie.

mczay

Akurat w temacie oszczędności mam podobne zdanie. Pieniądze, które leżą na koncie nie zarabiają. Zerknij sobie na stronę brokera online https://j2t.com/pl/ , u którego możesz założyć bez większych formalności konto i zacząć inwestować na giełdzie np. W akcje, czy obligacje. Jeśli chodzi o tego brokera, to działają na rynkach wielu krajów, nie tylko na rynku Polskim.

kamaya

pewnie gdybym miała pieniądze też bym tak zainwestowała ale póki co odkładam dzięki pracowniczym planom kapitałowym a może uzbieram szybko dzięki temu na wkład własny na mieszkanie

zoja80

Zdecydowanie polecam inwestowanie w złoto jako sposób na ochronę swojego kapitału. Jest to nie tylko inwestycja bezpieczna i stabilna, ale także bardzo uniwersalna, ponieważ można ją realizować na różne sposoby. Inwestowanie w złoto ma wiele zalet, więcej poczytać można o tym na: https://biznes.interia.pl/artykul-sponsorowany/news-goldsaver-czyli-zlota-sztabka-dla-kazdego,nId,6599564