Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

lampy

Zaczęty przez Madzia12, Lipiec 19, 2018, 04:12:49 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Madzia12

Czy ktoś z Was kupował oświetlenie do domu przez neta? Jestem oczarowana stroną https://www.kanluxforhome.pl/ i chętnie bym wybrała parę sztuk ale obawiam się transportu. Czy takie przesyłki można jakoś dodatkowo ubezpieczyć? Na co zwracać uwagę i ewentualnie  o co spytać sprzedawcę?

Gorbatshov

Pewnie! W sieci takie rzeczy są znacznie tańsze!

inera

Kwestia tego czego dokładnie potrzebujesz. Bo może być tak, że lepiej będzie zamówić bezpośrednio od producenta np. oświetlenie Viking https://www.teknosystem.com.pl/kompetencje/specjalistyczne-oswietlenie-viking/ jeśli potrzebne są lampy specjalistyczne. Sprawdź sobie ten namiar, lepszej oferty na rynku nie znajdziesz

zoja80

Do stałej pracy na wolnym powietrzu najlepiej wybrać naświetlacz LED z wysoką klasą ochrony, a więc np. z IP 65. Taka lampa może oświetlać dowolne przestrzenie nawet mimo ulewnego deszczu. Sprawdzi się na placu budowy, na parkingu, w przejściu podziemnym albo jako oświetlenie elewacji budynku. Dzięki minimalnemu zużyciu energii taki naświetlacz LED może świecić codziennie przez wiele godzin, nie generując dużych kosztów. Takie lampy znajdziecie w ofercie https://sklep.elus.pl/naswietlacze-projektory,2,573675

mczay

Ja to lamp szukam ale do mojego przedpokoju bo będę remont robił. Tutaj https://mebel4u.pl/blog/nowoczesny-przedpokoj-sprytne-sposoby-na-przechowywanie-ubran-i-butow znalazłem fajne porady co do tego jak przechowywać ubrania i buty tam, na pewno wykorzystam te wskazówki.

betka

Ja zamawialam lampy do domu tutaj https://www.elampy.pl/ nie moglam sie zdecydowac, bo maja taki duzy wybór ale za to ceny mega przystepne :)

betka

szeroki wybór roznego rodzaju lamp, modeli i wzorów maja tu https://www.elampy.pl/

balerina

zalezy jakiej lampy szukasz dokladnie :D zerknij na https://oswietlenie-sklep.pl/anlux-m-37.html