Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Jak zamaskować licznik

Zaczęty przez Zadra, Grudzień 14, 2021, 01:44:11 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Zadra

Jesteście tutaj wspaniali cudnie doradzacie i pokazujecie swoje zrealizowane fajne pomysły. Proszę więc i ja o radę -poradę a może ktoś już taki jak mój problem  ciekawie rozwiązał? Zaczynam remont kuchni i w tym miejscu muszę zrobić dojście do  szachtu a że już jest tam licznik gazu niżej muszę się przebić by było dojście w razie wymiany rur. Jak to zamaskować i ten na wyżej i ten co będzie niżej.

fragmaj

Jakiś obraz, napis w formie obrazu, zegar, jak kuchnia pod zabudowe bedzie to może szafke taka wysoką i w plecach otwór zrobić żeby był dostęp do tych drzwiczek w razie wymiany rur można bedzie przestawić.

Wiele ciekawych rozwiązań znajdziesz w tym sklepie:
https://sklep.flexgips.com/pl/c/Drzwiczki-rewizyjne/43

Na pewno nie polecam zabudowywać tego na stałe, bo będziecie mieli być może w przyszłości spore problemy związane z zabudową. Lepiej pozostawić swobodny dostep.

zoja80

Licznik energii jest urządzeniem, które umożliwia rozliczenia między odbiorcą a dostawcą energii elektrycznej. Licznik jest zawsze własnością zakładu energetycznego, ale na barkach użytkownika spoczywa jego odpowiednie zabezpieczenie. Ja jako właściciel domu sam muszę zadbać o licznik w domu i kiedy kończy i się na niego legalizacja, zaglądam na tę stronę https://sklep.elus.pl/liczniki-energii-elektroniczne,2,587292 i z pomocą fachowca wybieram najlepszy licznik.