Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Jak radzicie sobie z upałem?

Zaczęty przez kaszka, Sierpień 20, 2018, 03:26:43 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

kaszka

Kolejny gorący dzień tego lata, w naszym mieszkaniu wyjątkowo gorąco w tym roku. Najgorzej dzieci i osoby starsze, ciężko wytrzymać i jeszcze normalnie funkcjonować. Znalazłam ostatnio sposoby na upał – jak sobie radzić w lecie a Wy macie też jakieś swoje patenty?

lilianna21

Bez wiatraka ani rusz. Na noc otwieram okna, ile się da, najlepiej niech będzie przeciąg, bo inaczej spać się nie da, za gorąco. Teraz noce chłodniejsze, to lepiej trochę. I śpię w lekkiej koszulce. Dużo wody :) no i ubierać się jak najlżej.

Gorbatshov

W pracy - klimatyzacja. W domu - wentylator. No i piję dużo wody.

Zośka

Wentylator i zawsze pod ręką butelka wody niegazowanej, ale ogólnie upały to źle znosiłam :(

kiperek

U nas jest zamontowany klimatyzator i sprawdza się rewelacyjnie! Nie odczuwamy tak gorąca w lecie, mimo że mieszkamy na 4 (ostatnim) piętrze i słonko naprawdę potrafi przypiekać. W sumie z głupa wpadłem na pomysł z zamontowaniem klimatyzatora, bo wracałem od mamy busem, a ponieważ zlaeżało mi na szybkim połączeniu to sprawdziłem rozkład na: https://dworzeconline.pl/ i też było wtedy strasznie gorąco, a w busie była klimatyzacja. Podróż była szybka i komfortowa dzięki przyjemnemu uczuciu chłodu. Pomyślałem więc-czemu nie zamontować w mieszkaniu takiego cuda?! Żona początkowo była na nie, ale uparłem się i postawiłem na swoim. Nie żałujemy:)

Ametyst

u mnie to dziś muszę sobie radzić z zimnem ;)

Ryan


spinka


nata

#8
:)

strange


nata

Na upał najlepsze są elektrolity bo dużo lepiej nawadniają niż zwykła woda, zawierają mikroelementy, chlorki i inne składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu

Belamie

My również zdecydowaliśmy się na zamontowanie klimatyzacji. U nas zajęła się tym firma Comex klimatyzacja-comex.pl/klimatyzacja/klimatyzacja-do-domu . Doradzili nam w kwestii wyboru odpowiedniego rozwiązania oraz zajęli się profesjonalnym montażem całego systemu. Klimatyzacja jest bardzo wydajna i znakomicie spełnia swoje funkcje latem, jak i w chłodniejsze dni dogrzewając pomieszczenia.