Hej, planujemy zorganizować wyjazd firmowy

Zaczęty przez Depta77, Luty 11, 2021, 03:03:30 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Depta77

Hej, planujemy zorganizować wyjazd firmowy i szukamy jakiegoś fajnego hotelu, na miejscu z restauracją i jakimiś atrakcjami dla pracowników. Ogólnie firma jest we Wrocławiu i jakoś nie chcemy daleko jechać więc może coś w tej okolicy można będzie znaleźć? Jak ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z organizacją imprez firmowych to dzielcie się spostrzeżeniami.

kosek14

Organizacja firmowych imprez na terenie hotelu Maria Antonina (http://hotelmariaantonina.pl/) niedaleko Wałbrzycha wypada bardzo pozytywnie. Miejsce jest dobrze przygotowane na przyjęcie gości, poza tym można też liczyć na profesjonalną obsługę Pani Kasi, która jest tam menadżerem, konkretna rozmowa, można ustalić wszystko odnośnie własnych oczekiwań co do organizacji.

Gwiazda


zoja80

Planujecie u siebie w firmach Wigilie pracowniczą? Moim zdaniem to bardzo ważne, aby zadbać o dobre relacje między pracownikami i miłą atmosferę w pracy. Święta Bożego narodzenia są do tego świetną okazją. Jeśli jesteście w trakcie jej organizacji bądź cały ten proces jest przed wami, warto zajrzeć tutaj https://www.hotelstbruno.pl/aktualnosci/jak-zorganizowac-wigilie-firmowa/ i zapoznać się z treścią tego artykułu, który na pewno okaże się pomocny.

zoja80

Wygodne łóżko jest dla mnie kluczowe podczas wyboru pokoju w hotelu https://weekendowyturysta.eu/czym-sie-kierowac-podczas-wyboru-pokoju-w-hotelu/ . Po całym dniu zwiedzania lub pracy chcę mieć pewność, że będę mógł odpocząć w komfortowych warunkach.