Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Salon kosmetyczny

Zaczęty przez barka, Marzec 15, 2023, 06:45:12 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

barka

Lato coraz bliżej, więc warto o siebie zadbać i odpowiednio się przygotowac. Moim zdaniem, jednym z takich zabiegów must have jest depilacja. Widziałam, że w salonie https://easywaxing.pl/ oferują depilację woskiem na dobrych jakościowo produktach.

lemur

Mam bardzo dobre doświadczenia z kliniką https://perfectlook.clinic i dlatego wiem, że mogę Wam ją polecić z czystym sumieniem :)

zoja80

Zabiegi na twarz po zimie mogą stanowić doskonałe uzupełnienie pielęgnacji skóry, pomagając w przygotowaniu i odświeżeniu cery po trudnych warunkach zimowych. Początek wiosny to idealny moment, aby pomyśleć o zabiegach na twarz https://idealbeauty.pl/znajdz-swoj-zabieg/zabiegi-na-twarz/ , które pomogą przywrócić skórze świeżość i blask po zimie. W trakcie zimy skóra często narażona jest na szkodliwe działanie niskich temperatur, wiatru i suchej atmosfery, co może prowadzić do utraty nawilżenia i zmęczenia skóry.

kaszka

Depilacja koniecznie i to najlepiej taka laserowa aby włoski nie pojawiały się już w ogóle na skórze. Ja nie miałam długo przekonania do takich zabiegów ale moja znajoma jest po serii w https://syrenka-torun.pl/ i naprawdę jest efekt wow, włoski żadne nie odrastają już ładnych kilka miesięcy. W tym salonie można także zapisać się na depilację woskiem, efekt utrzymuje się do kilku tygodni także.