Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Gdzie kupić ciuchy do pracy?

Zaczęty przez Irekk, Luty 21, 2019, 12:10:08 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Irekk

Witam, poszukuję jakiegoś sklepu internetowego gdzie można kupić ubrania i buty do prac fizycznych? Z góry dzięki za jakieś info.

Irekk

#1
Problem już rozwiązany jakby co. Udało mi się kupić potrzebne rzeczy na atest.net.pl . Mają tam, naprawdę szeroką ofertę ubrań do różnych prac.

kaszka

Robiłam takie zakupy dla brata niedawno, wyjeżdża niedługo do pracy fizycznej do Niemiec. Niestety tak jest, że ze względów finansowych właśnie pracownicy są zmuszeni szukać lepiej płatnego zatrudnienia za granicą. Wielu liczy jednak, że jest to sytuacja przejściowa i do kraju i rodziny prędzej czy później wrócą. Dlatego odchodzą tu z pracy lepiej sobie furtki nie zamykać - pożegnać się z szefostwem i zespołem odpowiednio. Jak to podpowie ten artykuł https://www.aplikuj.pl/porady-dla-pracownikow/1693/pozegnanie-w-pracy-czyli-jak-podziekowac-za-dotychczasowa-wspolprace, pozostawienie po sobie dobrego wrażenia może pomóc w ewentualnym powrocie.

zoja80

Jeśli chodzi o ubrania męskie, to tutaj warto zajrzeć https://ombre.pl/ . Kupuje tam ubrania dla męża oraz syna. Uważam , że znajdziemy tam modne i ciekawe propozycje, z których jesteśmy w stanie stworzyć wiele ciekawych stylizacji w różnym stylu. Dlatego warto sie tam na spokojnie rozejrzeć i wybrać coś dla siebie.

mczay

Powiem szczerze, że mocno zależy mi na jakości ubrań, które kupuje, więc i leginsy damskie muszą być najlepszej jakości. Podobno takowe znajdę na stronie https://yups.pl/pol_m_Odziez_Spodnie_Leginsy-228.html , a więc przeglądam sobie asortyment i mam nadzieję, że na coś fajnego trafię.

zoja80

Cześć! Od kilku dni czuję w końcu, że wiosna zawitała do nas z pełną mocą. To dla mnie sygnał, że nadszedł czas na odświeżenie mojej garderoby. Szukam teraz porządnych koszulek, które będą idealne na cieplejsze dni. W końcu to one stanowią podstawę każdej modowej stylizacji! Chcę mieć pewność, że koszulki, które kupię, będą wykonane z porządnego materiału, który pozwoli mi czuć się komfortowo przez cały dzień. Szukam więc propozycji od marki, która oferuje wygodne, stylowe i trwałe koszulki. Przeglądam właśnie stronę https://ombre.pl/pol_m_Odziez_Kategorie_Koszulki-5983.html Na który model powinienem się zdecydować ?

lemur

Ja na pewno mogę polecić w tym miejscu sklep https://premiumwrzos.pl bardzo jestem zadowolona z jakości ich ubrań :)

zoja80

Witam, poszukuję odpowiednich butów na wiosnę. Interesują mnie balerinki, które będą lekkie i dopasowane do stopy na wiosnę i lato. Co sądzicie o tym modelu https://www.filippo.pl/pl/menu/damskie/baleriny-255 ? Z chęcią zapoznam się z waszymi wskazówkami, komentujcie.