Gdzie jechać w zimę, o ile ktoś nie znosi śniegu?

Zaczęty przez heniopatyk, Styczeń 14, 2014, 04:12:58 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

heniopatyk

Nie znoszę śniegu a na wakacje w ciepłych krajach mnie nie stać. Mam urlop za 2 tygodnie i nie wiem, co z tym czasem zrobić.

bonasforza13


natka055

Znajomi byli zimą na weekend w Gliwicach, też, podobnie, jak ty, nie lubią tej pory roku, więc wybrali miejsce, gdzie nie ma żadnych stoków narciarskich i innych zimowych rozrywek. Byli zadowoleni, bo w pokojowej łazience mieli wannę z jaccuzzi, mniej więcej taką, jak ta:Także wypoczęli, praktycznie nie wychodząc z pokoju hotelowego ;-)


bossik

Hello wczasy za granicą w cale nie muszą być drogie. Czasem właśnie w takim polskim SPA wyjdzie drożej niż na przykład na na jakąś grecką, hiszpańską czy kanaryjską wyspę. Zimą w naszym kraju nie zawsze jest śnieg ale jest zimno i dlatego chyba warto wyjechać gdzieś gdzie jest ciepło. Trzeba tylko odwiedzić biuro podróży i z pewnością coś by się znalazło.

Promil

Zimę już mamy za sobą, ale można na przyszłą wybrać aktywne wczasy. Skoro zimą człowiek zbiera tłuszczyk to akurat można połączyć przyjemne z pożytecznym i to i owo zrzucić. No limits Itaki ma ciekawe oferty właśnie http://www.itaka.pl/no-limits/obozy-i-wczasy-sportowe.html można zobaczyć jakby ktoś był zainteresowany.

jamie


pierniczka

Może do Zakopanego? Jest tam sporo ośrodków SPA, nie trzeba koniecznie chodzi po górach.

zoja80

Mój mąż z kolei planuje wyjazd na narty w przyszłym roku i już szuka ofert w różnych agencjach. Po zapoznaniu się z ofertą Kompasu https://www.kompas.pl/lato/wyjazdy-jezykowe jest bardzo zainteresowany wyjazdem z tą agencją. Ceni sobie bezpieczeństwo i dobrą organizację, a także różnorodność ofert, którą oferuje Kompas. Wszystko wskazuje na to, że to będzie nasz wybór, jeśli chodzi o organizację zimowego wypoczynku.