Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Wiosenne remonty podłóg

Zaczęty przez Hanso, Kwiecień 23, 2013, 03:56:09 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Hanso

Robię wiosenny remont podłogi :)
Myślę, czy panele drewniane to dobry wybór? Czy lepsze będą laminowane? CO myślicie?
Jeśli masz problemy z długami to przeczytaj o tym jak wyjść z długów na tym forum - praktyczne i skuteczne porady w oddłużaniu.

messi

Poczytaj - http://www.najdom.pl/
Moim zdaniem podłogi drewniane to jedyny słuszny wybór. Przecież z jej wymianą jest później masa problemów. Lepiej od razu wybrać taki materiał, który będzie wystarczający na kilkadziesiąt lat. Fajnie kupić tanie panele, ale co z tego, skoro po kilku latach mogą się one kompletnie nie nadawać do użytku? Tak się zdarza i wcale nie jest do tego potrzebna kosmicznie intensywna eksploatacja.

zoja80

Panele podłogowe już od dawna stanowią bardzo ciekawą alternatywę dla podłóg drewnianych oraz gresów. Jest tak przede wszystkim ze względu na podobieństwo do drewna i atrakcyjną cenę, która w stosunku do konkurencji jest rzeczywiście zachęcająca. O czym  możecie się przekonać zaglądając na stronę https://profi-parkiet.com.pl/katalog-produktow/panele-laminowane . Na szczęście, dzisiaj, dzięki nowoczesnej technologii, nie można mówić już o słabszej jakości, z jaką jeszcze niedawno były kojarzone panele podłogowe.

Lady

Do drewnianych podłóg super sprawdzi się lakier bezpodkładowy Vidaron. Łatwo się nim maluje podłogę, a efekt jest super - lakier super chroni podłogę przed uszkodzeniami, jest odporny na zarysowania i uszkodzenia.

mczay

No u mnie już akurat większe prace i jestem właśnie na etapie poszukiwania jakiś fajnych farb. Polecano mi farby z mieszalnika i sprawdzam je właśnie tutaj - https://www.milabud.pl/blog/farby-z-mieszalnika-czyli-kolory-inne-niz-wszystkie . Myślicie, że może być to odpowiednia propozycja? Super sposób na nieoczywiste kolory.

zoja80

Co do remontów podłóg, to mogę polecić wam ten salon podłóg https://profi-parkiet.com.pl/katalog-produktow/podlogi-sportowe/ . Podłogi te są wykonane przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Są to modele wielozadaniowe wykorzystywane w obiektach sportowych, ale także w obiektach wykorzystywanych na targi, zjazdy, kongresy oraz do celów rozrywkowych. Przy projektowaniu tych podłóg nie zapomniano o bezpieczeństwie użytkowników.