Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Drony w rolnictwie

Zaczęty przez zoja80, Listopad 13, 2022, 12:30:35 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

zoja80

Poszukuję informacji na temat zastosowania dronów w rolnictwie. Chciałabym namówić znajomych na inwestycję w kurs, a później w drona, dzięki któremu mogliby więcej odpocząć. Mam nadzieję, że spełniłby on swoje zadanie i odciążył ich, chociażby z nawozami na polu. Znalazłam nawet takie szkolenie: https://ironsky.pl/dron-rolniczy-do-opryskow-uslugi-kursy-drony-agras/ i zakładam, że pomogą również z dopasowaniem odpowiedniego urządzenia, a wy co myślicie? Dobry pomysł?

mczay

Nie przypuszczałam, że takie sprzęty akurat w takiej dziedzinie się sprawdzą, ale jeśli coś działa i jest skuteczne, to śmiało trzeba z tego korzystać. Nie zapominajmy jedna o tym, że w rolnictwie potrzebne są również różnego rodzaju nawozy. Jakie polecacie, które są najlepsze? Szczególnie zwróćcie sobie uwagę na nawóz organiczny . Myślę, że będzie to całkiem istotny wybór.

zoja80

Jeżeli jeszcze szukacie dronów lub akcesoriów do nich, to polecam wam zajrzeć też tutaj https://flystore.pl/stacja-zasilania-ecoflow-delta-2 . Użyj aplikacji EcoFlow, aby sterować DELTA 2 z dowolnego miejsca za pomocą Wi-Fi. Połącz się z Bluetooth, gdy jesteś poza siecią. Tak czy inaczej, możesz sprawdzić dane dotyczące ładowania, dostosować ustawienia i dostosować prędkość ładowania z niesamowitą łatwością.