Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Dajcie mi wskazówki dotyczące wyboru drzwi

Zaczęty przez Depta77, Lipiec 23, 2021, 01:55:27 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Depta77


Dajcie mi wskazówki dotyczące wyboru drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych. Planuję remont, ale już chciałbym zrobić odpowiednie zakupy, żeby wszystko dotarło na czas.

Maciuszek78

Zainwestowałem w wejściowe drzwi dębowe bezpośrednio od producenta http://www.meblerevia.com/oferty/drzwi-debowe-zewnetrzne.html i polecam kolekcje, bo wylewa się styl angielski, ciekawe formy, drzwi w różnych kolorach, z dodatkami dekoracyjnymi, ale i ciekawymi przeszkleniami, jak potrzebujesz. Coś unikalnego, prawdziwa wizytówka nieruchomości. Nawet w kilku luksusowych apartamentach takie drzwi widziałem, więc ludzie kombinują.

ciri

No to jest bardzo trudne :) Jest wiele rzeczy na które należy zwracać uwagę podczas wyboru drzwi. Najlepiej będzie skorzystać z poradników, jest ich bardzo dużo w internecie. Jak już będziesz mniej więcej wiedziała co  i jak to zerknij na te drzwi wewnątrzklatkowe https://mikea.eu/product/linia-otium/ - są świetne, bardzo dobre parametry i super wygląd

Garbo

Sprawdź ofertę firmy KMT. My mamy do nich drzwi stalowe Supertherm 90. Świetne jakościowo, grube, ciepłe, porządnie wykonane. Można sie starać o dofinansowanie do ich zakupu z programu czyste powietrze (nawet 60% zwrotu ceny drzwi).

zoja80

Ważne jest to, aby wybrać drzwi tak, aby pasowały do stylu wnętrza. Drzwi z pozostałymi elementami muszą tworzyć spójną kompozycję, stanowiąc dopełnienie bądź kontrast dla podłogi lub ścian. Tutaj znajdziemy ciekawy wybór drzwi dobrej jakości https://profi-parkiet.com.pl/katalog-produktow/drzwi/ . Moim zdaniem warto sie tu na spokojnie rozejrzeć i zapoznać z pełną ofertą.