Czy może ktoś z Was korzystał z pomocy psychologa online

Zaczęty przez Maciuszek78, Styczeń 26, 2022, 10:44:45 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Maciuszek78

Czy może ktoś z Was korzystał z pomocy psychologa online i może podpowiedzieć jak to w praktyce wygląda i czego się można spodziewać po takiej właśnie psychologicznej poradzie? Jeśli coś pod tym kątem możecie podpowiedzieć to będę wdzięczna za wszelkie informacje jak się to sprawdza i czy faktycznie warto się zdecydować na taką pomoc.

kosek14

Pomoc psychologiczna wypada faktycznie świetnie jeśli chodzi o ofertę www.przestrzen-pomocy.pl. To grupa psychologów, którzy oferują swoje usługi w formie online. Świetny kontakt między innymi z Panem Damianem, który stara się do każdego podchodzić indywidualnie i faktycznie ta jego pomoc jest na bardzo wysokim poziomie. Polecam jeśli będziecie szukali oferty dla siebie.

barka

Ja co prawda nigdy nie miałam potrzeby, aby korzystać z usług i pomocy psychologa, ale nie jedną dobrą opinię słyszałam na temat https://centrum-terapii.pl/ takze myślę, że warto zajrzeć na ich stronę i dowiedzieć się czegoś więcej.

mczay

Niedawno stwierdziłam że czas najwyższy zapisać się na leczenie i zastanawiam się, czy wybrać ten ośrodek https://gabinetserenity.pl/oferta/psychoterapia-dda . Jest to psycholog Legionowo. Postaram się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się więcej na temat terapii w tym miejscu. Zastanawiam się, czy ktoś z was może chodził do tego gabinetu na terapię? Czy macie dla mnie jakieś inne rekomendacje?