Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Co ostatnio kupiliście przez internet ?

Zaczęty przez ogórek, Styczeń 24, 2009, 02:07:36 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Daffka

Ja głownie jak w sieci zamawiam to na przykład na https://valetta.pl/ - mają i bieliznę, i super sportowe ubrania. A to wszystko w jednym miejscu i nie muszę biegać po sklepach

mczay

Moje ostatnie zakupy internetowe to meble do mieszkania. Tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/a/619-bialo-bezowa-sypialnia polecam wam ofertę na ten asortyment bo mają duży wybór a do tego przystępne ceny, sami sprawdzcie.

barka

Nie wiem jak wy, ale ja staram się kupować produkty do domu dobrej jakości, a przy tym w rozsądnych cenach. Dlatego też zainteresował mnie ten portal https://dobryniedrogi.pl/black-red-white/ Mega się ciesze, że na niego trafiłam.

kalifornia

Super bieliznę na https://lovita.pl/ ;) kilka kompletów i jestem bardzo z niej zadowolona

zoja80

Zakupy przez internet to wygodny sposób na znalezienie odpowiednich butów, szczególnie na zbliżające się zimowe podróże. Dla wszystkich kupujących załączam przydatny link https://mlodziezowy.pl/praktycznosc-vs-styl-jakie-buty-wybrac-na-zimowe-podroze/ poruszający temat praktyczności versus stylu w wyborze butów. Podróże zimą mogą być zarówno wygodne, jak i modnie zaaranżowane. zy macie swoje ulubione buty, które sprawdzają się w podróżach zimą?

lemur

No skoro mówimy tutaj szczerze, to ja kupiłam sobie nowy wibrator.. genialny z ruchomą główką: https://www.deepfantasy.pl