Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Biuro we Wrocławiu

Zaczęty przez Ezuja, Czerwiec 16, 2016, 09:05:35 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ezuja

Jaki biurowiec we Wrocławiu jest wg Was najlepszy? Chodzi mi o wygląd biura, lokalizację, ogólną atmosferę? Numerem 1 są dla mnie biura w OVO Wrocław. A Wy co o tym myślicie?

jamie


Madzia12

Ja bym szukała biuro w miare w centrum. Jak będzie puste wynajmiesz taniej. Umeblować możesz tanio w sklepie https://www.meblezagrosze.pl/salon,326.html I nie wydasz fortuny. Nie bierz biura zrobionego na tip top z wysokiej półki bo Cię cena najmu zabije. Lepiej zrobić po swojemu. Farby też nie są drogie jakby trzeba było odświeżyć.

kamaya

tak, to jest bardzo dobry pomysł

nata

A ja wolę lokale biurowe łódź bo ta lokalizacja o wiele bardziej mi odpowiada. Jeśli potrzebujesz reprezentacyjnego miejsca na spotkania z klientami, ale nie chcesz wiązać się stałą umową na wynajem to na pewno ta oferta Ci się spodoba.

mczay

A gdzie waszym zdaniem mogę zamówić pieczątki do firmy? Może mi doradzicie do kogo się zgłosić, po taką profesjonalną, dobrze wykonaną pieczątkę? Z tego, co widziałem to w tym sklepie https://taniestemplowanie.pl/produkty/pieczatki-firmowe/ jest udostępniony intuicyjny kreator online, możliwe też są wyceny hurtowe. Może ktoś z was już u nich coś zamawiał?