Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Fajna Reklama

Zaczęty przez messi, Lipiec 21, 2010, 12:39:43 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

messi


betta


Marcos23

#2
Niezly pomysl:)

eSystemy

Standardowy przykład reklamy wirusowej  ;)
baner reklamowy idealnie nadaje się do kreowania wizerunku twojej firmy.

koniko

fajne reklamy mają moim zdaniem Biedronki hihihi
Ludzie uważają, że czas jest ważny, ponieważ sami go wymyślili. części agd

tomeh

totemat.pl - z filmami i artykułami

emancek

Taka trochę sucharowa ta reklama, prawie, ze przysłowiowy kinebar. sprawdźcie to - http://www.youtube.com/watch?v=7CrgnEAxbGc

Modyssssstka

Cytat: messi w Lipiec 21, 2010, 12:39:43 PM
Zobaczcie:
http://www.youtube.com/watch?v=KRoQuownYok
Nieziemskie ;-)
Nie wiem, co śmiesznego jest w tej reklamie. Dla mnie numerem jeden są reklamy cukierków M&M's. Żółty orzeszek wymiata :)

barka

Najlepiej jest jednak wybrać instagram followers . Ogólnie firma profesjonalnie podchodzi do zleceń klientów i co ważne usługi świadczą na wysokim poziomie.

mczay

Fajną formą reklamy która jest do tego skuteczna to reklama w sieci. Z tym warto zgłosić się do firmy z doświadczeniem która zna rynek, tutaj https://xann.pl/ macie jedną z takich, zapoznajcie się z ich ofertą.

zoja80

Hej, poszukuję firmy, która oferuje usługi haftu komputerowego na bluzach firmowych. Chciałbym nadać moim bluzom firmowym elegancki i profesjonalny wygląd, który będzie przyciągał uwagę klientów i wyróżniał moją firmę spośród innych. Znajomi polecili mi: https://www.reflect.pl Czy ktoś współpracował z nimi i może więcej napisać ?

zoja80

Chciałam podzielić się z Wami interesującym artykułem, który ostatnio znalazłam. To świetna lektura dla wszystkich startupów i przedsiębiorców, którzy chcą oszczędzić czas i pieniądze na materiałach reklamowych. Artykuł zawiera wiele przydatnych wskazówek dotyczących druku online. Polecam zapoznać się z nim tutaj: https://proseedmag.pl/material-zewnetrzny/druk-online-dla-startupow-jak-oszczedzac-czas-i-pieniadze-na-materialach-reklamowych