Masa Walentynkowych Nagród w DDTank!!!

Zaczęty przez maikeximu, Luty 07, 2012, 03:51:09 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

maikeximu

W romantyczne święto, dzięki DDTank wyeksponujesz Swoje zalety i znajdziesz Miłość! W czasie akcji, podczas logowania się do gry otrzymasz Złoto, Napoje Doświadczenia, i inne słodkie upominki. Ukończ misje by zdobyć Pierścienie Romansu, Róże, Pierścionki Zaręczynowe i wiele innych nagród!Loguj się do DDTank w dniach 14-16 lutego, a otrzymasz niewielki upominek, który specjalnie przygotowaliśmy na tę okazję. Zawiera on: 10 tys. Złota, Napój Doświadczenia poz. 2, Napój Doświadczenia poz. 3 i jeszcze więcej. Co więcej, w dniach 7 - 14 lutego zwycięż 12 walk-wyzwań by ukończyć misję Walentynkowy Marsz, oraz zwycięż wraz z żoną/mężem 8 walk, by ukończyć misję Dwa Serca Razem; w nagrodę zdobyć można Pierścienie Romansu, Róże, Pierścienie Zaręczynowe, Przymilne Słówka, Skrzydło Anioła Miłości, Superkamienie i inne tajemnicze prezenty. Ponadto, w Sklepie rozpoczyna się akcja Romantyczne Zakupy; wydaj w Sklepie 2000 Monet aby zdobyć Boski Amulet, Napój Doświadczenia poz. 3, Pierścień Romansu i inne prezenty. Przybywaj, i upiększ siebie i swą miłość w te romantyczne dni!

Strona macierzysta DDTank - 337.com - jest portalem gier wypełnionym grami browserowymi, grami społecznościowymi, grami flash. Działamy na rynkach Chin, Brazylii, Niemiec, Portugalii, Turcji, Hiszpanii, Polski, Holandii oraz w krajach anglojęzycznych. Do chwili dzisiejszej, do gier platformy 337 zarejestrowało się ponad 10 milionów graczy, z czego ponad 1 milion loguje się codziennie, dzięki czemu nasza firma stała się liderem wśród chińskich firm oferujących rozrywkę na międzynarodowych rynkach gier. W Polsce, DDTank odniosła sukces wśród młodych graczy, codziennie zdobywając nowych użytkowników. Na co więc jeszcze czekasz?

Wspaniałe akcje, masa doświadczenia, piękna biżuteria, wzmocnione przedmioty i wiele innych prezentów czeka na wojowników DDTank. DDTank pragnie spędzić ten pracowity i romantyczny luty wraz z Tobą!

Strona oficjalna: pl.337.com
Strona gry: http://tiny.cc/eli07