Happy Harvest organizuje Konkurs Wdzięku - Nagrodą jest Chanel NO.5

Zaczęty przez maikeximu, Lipiec 05, 2012, 08:25:52 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

maikeximu

Perfumy to sposób na przyciągnięcie uwagi zapachem, jest to także rodzaj sztuki, pełnej wdzięku i powabu. Happy Harvest organizuje wspaniały konkurs Wdzięku. Nagrodą jest wiele Kredytów!

Podczas trwania konkursu, za każdym razem gdy Farmerzy otrzymają błogosławieństwo bogini, otrzymają też losowy tajemniczy prezent oraz punkty kryształu wdzięku. Co więcej, nowo dodany piękny lodowy lotos pozwoli na przygotowanie wspaniale się prezentującej zupy śnieżnego lotosu; układanka błogosławieństw bogini wdzięku; sadzony w Czarnoziemie kwiat pełen wdzięku; pięknie udekorowana cudowna bransoleta... to wszystko i jeszcze więcej pozwoli Farmerom zdobyć wiele kryształów wdzięku. 《Happy Harvest》 pozwoli też Farmerom zdobyć przepiękną i wstydliwą wróżkę mimozy, radosnego przystojniaka rosy, szczęśliwą piękność rosy, punktualną lalę-budzika, oraz eleganckie tęczowe dziecię. Wyróżniająca się z tłumu farma pozwoli Ci zdobyć potężną ilość wdzięku. Pojawi się też obdarzona magicznymi mocami fontanna wdzięku, można jej użyć raz na 8 godzin by zdobyć wspaniałe kryształy wdzięku. Gdy ilość kryształów wdzięku osiągnie wyznaczoną ilość, można odebrać bogate nagrody. Uprawy Czarnoziemu pozwolą Ci nie tylko zdobyć punkty konkursu, ale i punkty wdzięku!

《Happy Harvest》, wyprodukowana i wydana przez firmę ELEX, największego twórcę gier w Azji, to gra która przypadnie do gustu każdemu Graczowi. Zarządzaj własną farmą w radosnej atmosferze, dzięki prostej mechanice gry. Uprawiaj rośliny i hoduj zwierzęta wraz z ponad 20 milionami Graczy na całym świecie! Rozpocznij grę, zakosztuj sielskiego życia farmera!

Jeszcze więcej wspaniałych propozycji, wielki konkurs wdzięku, 《Happy Harvest》 zaprasza do udziału!

Strona gry: http://nk.pl/aplikacje/farm