eRepublik - polityka, biznes, wojna

Zaczęty przez bartlomiejf, Lipiec 21, 2009, 10:38:46 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

bartlomiejf


Przez wszystkie lata dzieciństwa marzyliście o karierze w biznesie lub polityce? Chcieliście zostać najlepszymi żołnierzami i siać spustoszenie (tudzież krzewić pokój - różnie to nazywają) za granicą? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco, to Nowy ?wiat jest miejscem dla Was!

Erepublik to internetowa symulacja życia społecznego. Twórcy gry oferują nam Nowy ?wiat, na który każdy z nas ma wpływ. Po dołączeniu do zabawy stajemy się zwykłymi, szarymi obywatelami ePolski (oczywiście możemy mieszkać za granicą, ale gdzie idea patriotyzmu? Dziadek krzywo by na nas patrzył...) i tylko nasz trud, nasza praca, pozwoli nam wzbić się na szczyt kariery dziennikarskiej, biznesowej, wojskowej, czy też politycznej. Pracując przyczyniamy się do rozwoju gospodarki państwa, a jednocześnie zwiększamy stan własnego portfela. Trenujemy swą siłę w wojsku, aby w razie zagrożenia wojną - być na nią gotowym.

W skrócie: uczestniczysz w wojnach, pracujesz, możesz założyć własną firmę, gazetę, czy nawet partię polityczną. Jest sporo możliwości i właśnie to jest najciekawsze! Co więcej, Twój pracodawca jest takim samym graczem jak Ty, Twój prezydent jest graczem, posłowie to też gracze, ba! Wszyscy to gracze! Buduje to odzwierciedlenie prawdziwego świata, nie ma tu nikogo sterowanego przez komputer, z każdym możesz porozmawiać na każdy temat, o ile będzie miał na to ochotę. Twoją przewagą jest Twoja osobowość.

Będziesz bogatym przedsiębiorcą, złodziejem, politykiem, włóczykijem? Będziesz budował, czy niszczył? Pomagał czy okradał? Zostaniesz zaufanym mężem stanu, czy pospolitym zdrajcą? To twój wybór, lecz bądź świadom, że każda akcja wywołuje tu reakcję.

Erepublik to gra, która daje nam mnóstwo możliwości. Z biegiem czasu, zdobywamy punkty doświadczenia, które otwierają przed nami kolejne ścieżki. Każdy gracz to osoba, która "buduje" kraj i wzmacnia go. Dołącz do nas, zmień bieg historii, spraw by ePolska stała się mocarstwem. W imieniu polskiej społeczności Erepublik - zapraszam - miudyk, prezydent ePolski poprzedniej kadencji

Pamiętaj, ePolska na Ciebie liczy!

Link do gry (rejestracja): www.erepublik.com
Polskie Centrum Erepublik: www.erepublik.com.pl
IRC: #erepublik.pl @ Quakenet.org
Poradnik początkującego: www.erepublik.com.pl/poradnik.pdf

zoja80

Transport drobnicowy odgrywa kluczową rolę w biznesie, zwłaszcza w kontekście dostarczania niewielkich ilości towarów do różnych lokalizacji. To elastyczne rozwiązanie, które pozwala przedsiębiorstwom zminimalizować koszty dostawy, zoptymalizować proces logistyczny i zwiększyć efektywność działania. Warto zapoznać sie z ofertą tej firmy https://pks-sa.com/ .