Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

e-sim.org

Zaczęty przez pasasap, Marzec 31, 2012, 12:04:09 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

pasasap

[size=18]
Witaj, przyszły obywatelu wirtualnego świata e-sim!
[/b][/size]
[/color]


Pragnę przedstawić Tobie ekscytującą grę ekonomiczną osadzoną w realiach, w której stajesz się obywatelem sŚwiata!  Możesz podążyć jedną ścieżką kariery bądź aktywnie starać się uczestniczyć we wszystkich aspektach. Możesz zostać dzielnym żołnierzem walczącym za ojczyznę, czy też obrać spokojną - choć, jeśli tylko odpowiednio się zaangażujesz, to niekoniecznie - ścieżkę polityki zakładając własną partię, kandydując do kongresu czy na urząd prezydenta kraju. Jest także możliwość założenia własnej firmy, do której możesz zatrudnić innych obywateli sŚwiata. E-sim jest alternatywą dla nudnego już Erepublik.Dana gra została stworzona przez Polaka!

Argumentem za tym, by zagrać w ten tytuł jest to, iż sPolska jest w trudnej sytuacji militarnej! Otóż, po zakończeniu 1 kwietnia paktu o nieagresji z sLitwą, oddziały litewskie wkroczyły na teren Polskiej Rzeczpospolitej zajmując Mazury oraz Mazowię (gdzie znajduje się nasza stolica). W tak trudnym momencie każda para rąk się przydaje! Niedługo sPolska może zniknąć z map sEuropy! Dlatego bierz bagnet w dłoń i biegnij naprzeciw sLitwinom, by zapobiec ich inwazji na nasze ziemie i obronić Europę przed późniejszym najazdem! Zostań bohaterem narodowym!


Link do rejestracji: ]___LINK___

Pamiętaj, kto Ciebie wezwał na pomoc w ratowaniu sOjczyzny! Rejestrując się pamiętaj by wypełnić wszystkie pola. Gdy nie podasz osoby polecającej, stracisz możliwość darmowego zyskania Golda (który jest uniwersalną walutą w grze).


Jeśli zainteresowałem Ciebie, zaprezentuję teraz Tobie krótki poradnik, jak zacząć grać w e-sim.

[___LINK___] <-- pod tym linkiem znajdziesz artykuły od MON'u przede wszystkim z informacjami gdzie powinno się bić.

Ustaw avatar.W tym celu kliknij na kontur człowieka obok informacji o Twojej postaci. Następnie odszukaj ,,Edit profile" i kliknij w niego.Poniżej będzie możliwość wybrania pliku z dysku. Wybierz, jaki Ci się podoba i zatwierdź zmiany w profilu. Gotowe.

Każdy dzień zaczynamy od treningu. Nie zabiera nam życia, Ale dodaje siłę. Pamiętaj: trenuj codziennie!

Teraz pownieneś zapracować, a żeby wykonać tę czynność, pownieneś zdobyć pracę. Teraz przejdź do zakładki ,,Market/Job market". Twoim oczom ukażą się oferty pracy. Szukaj takich, gdzie przy nicku pracodawców widnieje flaga polska. Pieniądze przeznaczone dla państwa pójdą do skarbu sPolski, a nie np. do sLitwy.

Chyba najbardziej ekscytująca pozycja, czyli walka. Pamiętaj, by zawsze walczyć wedle rozkazów MON'u! Wtedy mamy szansę coś zdziałać, a nie uderzać w nieważnych bitwach. Każda bitwa ,,zabiera" nam 10 hp oraz zyskujemy 1 exp. Możemy walczyć systemem berkserk, gdzie za jednym kliknięciem odbywa się 5-krotna walka. Wygodny system dla nie lubiących klikać.

Wszystkie te czynności należy wykonywać codziennie. W celu ułatwienia są one podane w lewym dolnym rogu przeglądarki w kolejności, w jakiej powinniśmy klikać.