szukam firmy do zaprojektowania logotypu

Zaczęty przez paulinabb, Kwiecień 15, 2019, 10:17:00 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

paulinabb

Hej :), potrzebuje firmy która zaprojektuje logotyp dla mojego salonu. Znalazłam firmę Seoheroes, z opisu wynika, że zajmują się tym. Współpracował ktoś z Was z nimi?

seoheroes.pl/projektowanie-logotypow/

Czy ktoś z Was projektował tam już logo??
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi! ;)

wilhelmdilthey

Cześć! Jeżeli potrzebujesz wsparcia w takim temacie, to koniecznie wejdź na tę https://www.kreatormarki.pl/logo-i-identyfikacja-wizualna-warszawa stronę internetową. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje i ważne szczegóły, które na pewno okażą się dla Ciebie przydatne. Moim zdaniem warto taki temat oddać w ręce specjalistów, którzy z całą pewnością zajmą się tym tematem w sposób profesjonalny. Pozdrawiam gorąco i rekomenduje sprawdzenie szczegółów już we własnym zakresie. Miłego dnia życzę!

kaszka

Samodzielnie, bez wiedzy i umiejętności graficznych to na pewno się nie uda. Szkoda czasu bo efekt na pewno nie będzie zadowalający. Lepiej od razu zlecić zadanie profesjonalnej agencji która wykonuje takie realizacje. Jest to na przykład studio graficzne https://goodproject.pl/identyfikacja-wizualna/ . Są w stanie zaprojektować różne elementy identyfikacji wizualnej, od logo po ulotki, papier firmowy czy notatniki.