Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Usługi transportowe

Zaczęty przez transportowiec, Lipiec 06, 2011, 11:22:40 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

transportowiec

Witam,

Jeśli chcesz coś przewieźć, coś dużego, niezgrabnego, niefrasobliwego, to chyba znalazłem na to sposób;)  W poszukiwaniu najlepszych z najlepszych natknąłem się na fajną firmę, może komuś przy przeprowadzce się przyda:) Wrocławska Firma Tornar, dla ludzi z pasją do nietuzinkowego przewozu różności:) Usługi transportowe, spedycja, transport ponadgabarytowy, fajna sprawa!!! Lubisz mieć kontrolę nad swoim ładunkiem, no to ta Firma ja zapewnia!!! GPS  w każdym samochodzie, prowadzonym oczywiście przez doświadczonych kierowców...:) hmm..

Może ktoś skorzysta, takie oo znalezione w sieci... http://www.tornar.pl/ 

kamol

Ja też słyszałem, że taki GPS potrafi bardzo dokładnie sprawdzić, w jaki sposób wykorzystywany był nasz samochód, dzięki czemu można sporo zaoszczędzić.

pierniczka

Wydaję mi się, że najlepszy jest system umożliwiający kontrolę zużycia paliw od srtime. Z tego co słyszałam to wiele firm z niego korzysta, ponieważ oprogramowanie może być dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

jamie

Chyba muszę coś takiego u siebie zainstalować.

Gorbatshov

W sumie świetny program. Tutaj: http://tekstowy.net/chcesz-sprowadzac-towary-z-chin-to-musisz-wiedziec/ możecie przeczytać garść informacji na temat sprowadzania towarów z Chin. Dzisiaj to bardzo opłacalny biznes, prawda? Macie w tym temacie jakieś doświadczenia?

NinaNan

Ciekawe czy ta firma posiada truckonline Dzięki temu jest sprawdzane ile ten kierowca przejedzie i wtedy można spraawdzić czy nie ma naciągania klienta bo firma przewozoa więcej jechała niż miała.Lokalizator wszystko pokazuje

inera

Generalnie jeśli chodzi o wynajem busów to z mojej strony mogę polecić tę firmę https://albatrostravel.pl/ . |MA duże doświadczenie w branży, od lat działa na rynku i oferuje wysokiej klasy nie tylko busy, ale także autokary

ciri

Ogólnie busami nie jeżdżę na co dzień, ale raz na jakiś czas przyjeżdżam do Polski, więc wtedy wybieram busy do Niemiec z adresu pod adres .Bardzo lubię korzystać z ich usług z tego względu, że ich usługi są tanie, nowoczesne, szybkie i bezpieczne, co pozwala na fajny komfort podróży w dobrej cenie.

wilhelmdilthey

Moja firma zajmuje się głównie przewozem osób, więc co prawda towarów z Chin nie sprowadzam, ale jeśli chodzi o transport zagraniczny, to faktycznie udało nam się ostatnio poszerzyć w tym zakresie ofertę. Na granicy od niedawna kursują teraz nasze nowe dostawczaki od https://mauto.pl/bus. Akurat mieli promocję na leasing samochodów dostawczych, więc ostatecznie flota powiększyła się nam o dwa pojazdy więcej, niż oryginalnie zaplanowaliśmy. Na razie przewożą tylko typową drobnicę, ale w przyszłości myślę także nad obsługą wycieczek, także na pewno rozejrzę się jeszcze za ofertą najmu od mAuto na busy.

barka

Co jak co, ale nie da się ukryć że coraz więcej firm świadczy usługi transportowe. Warto jednak nieco bardziej zorientować się w temacie, posprawdzać i poczytać, żeby nie wybierać w ciemno i się nie rozczarować. Jak szukałam dostępne busy Belgia to zdziwiałam się ile firm jest. Ostatecznie zdecydowałam się na Stantrans i nie żałuję. Nie sądzilam, że podróż busem może należeć do tak przyjemnych.

zoja80

Przewóz promowy cargo to doskonała oferta dla każdej firmy, która potrzebuje bezpiecznego i skutecznego sposobu transportu towarów. Promy cargo są wyposażone w specjalne rampy i windy, co umożliwia łatwe załadunek i rozładunek towarów, nawet tych o dużych gabarytach. Polecam tę usługę https://promy24.com/pl/kierunki/promy-rotterdam-hull.html każdej firmie, która chce zminimalizować koszty transportu.

zoja80

Transport drogowy to szybkie, bezpieczne i niezawodne rozwiązanie dla firm, które potrzebują przewozić swoje towary w kraju i za granicą. Dzięki profesjonalnej firmie transportowej, możesz mieć pewność, że Twój towar dotrze na czas i w doskonałym stanie. Szczególnie poleca, wypróbowaną już firmę https://pks-sa.com/oferta/transport-drogowy/

zoja80

Przewóz dzieci i młodzieży jest tematem bardzo istotnym i wymagającym odpowiedniej uwagi ze względu na ich bezpieczeństwo, komfort oraz rozwój. Istnieje wiele aspektów związanych z transportem dzieci i młodzieży, które należy brać pod uwagę, zarówno w kontekście podróży do szkoły, zajęć pozalekcyjnych, jak i wycieczek szkolnych czy wyjazdów na kolonie czy obozy. Priorytetowym celem jest zapewnienie bezpiecznego przewozu dzieci i młodzieży. Należy zadbać o odpowiednie wyposażenie pojazdów w systemy bezpieczeństwa, takie jak pasy bezpieczeństwa, foteliki samochodowe, a także o regularne przeglądy techniczne pojazdów. Kierowcy powinni być odpowiednio przeszkoleni w zakresie bezpiecznej jazdy z pasażerami, zwłaszcza dziećmi. http://www.bus-transport.eu/oferta/przewoz-dzieci-i-mlodziezy