Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

usługi architektoniczne

Zaczęty przez Marcin_architekt, Wrzesień 28, 2011, 11:26:13 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Marcin_architekt

Projekt wnętrz Warszawa - warszawska pracownia architektoniczna Ejsmont oferuje usługi z zakresu projektowania i aranżacji wystroju wnętrz i budynków.  Nasi architekci każdego roku odwiedzają targi  w Paryżu, Mediolanie i innych europejskich miastach, co daje gwarancję usług na najwyższym poziomie, zgodnych z aktualnymi światowymi trendami. Więcej informacji i przykładowe galerie na stronie. Zapraszamy!

kaszka

A co z wystrojem ulic, placów, parków? Tym też powinien w mieście zająć się projektant, zwłaszcza, że jest dostępne coraz więcej elementów architektury miejskiej jak ławki, donice, kosze, leżaki, stojaki rowerowe. Donice stalowe wyglądają bardzo elegancko, szczególnie takie od https://www.jumatsc.pl/kategoria/donice/donice-stalowe/ . Moim zdaniem idealne rozwiązanie na skwerach, rynkach gdzie przebywa codziennie wiele osób, w tym turystów. Takie donice wyglądają bardzo elegancko.

zoja80

Planując przestrzeń miejską, istotne jest uwzględnienie planów architektonicznych przestrzeni zielonej. To podejście pozwala na integralne i przemyślane zagospodarowanie obszarów publicznych, uwzględniając zarówno estetykę, jak i funkcjonalność. Planowanie przestrzeni zielonej w ramach ogólnej koncepcji architektonicznej przynosi szereg korzyści. W tym artykule https://zweb.pl/co-to-sa-meble-miejskie-i-jaka-powinna-byc-mala-architektura/ można znaleźć więcej informacji w tym zakresie.