Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Programy telewizyjne

Zaczęty przez letycja, Sierpień 06, 2010, 05:02:43 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

letycja

Czy telewizja dla was to głównie filmy i informacje czy też włączacie tv na jakiś konkretny program? Jeśli nie to dlaczego? Nudne? Powtarzalne czy po prostu głupie?

pinokio

Ja to głównie programy informacyjne oglądam, ale nie pogardzę też dobrym filmem. Mam kilka swoich programów gdzie zaglądam jak MGM HD, nfilm. Oglądam też kilka seriali na Fox Life HD, AXN. Wygląda to tak jakbym cały czas oglądał tv:).

letycja

No tak Foxlife HD, to typowo serialowy. Ale mnie bardziej chodzi nie tyle o filmy i seriale co o inne programy. Może macie jakieś ulubione? Ja np. śledzę Miami Ink.

Suffka

Ja oglądam głównie filmy, kanały filmowe cieszą sie u mnie największym powodzeniem. Wiadomości szukam w internecie, w telewizji serwisów nie oglądam, więc inne kanały niż filmowe mogłyby nie istnieć.

lokos-2000

Filmów w telewizji nie oglądam, lecą ze zbyt dużym opóźnieniem od premiery;)
Ciekawe informacje - akcesoria numizmatyczne
Lupa nagłowna - informacje na blogu.

letycja

E tam duże opóźnienie. Ja akurat aż takiego parcia na nowości nie mam a na HBO, nFilm, FoX HD wcale nie takie "starocie". A czy macie swoje obowiązkowe, oglądane regularnie programy? Np. mój kolega kocha Top Geat i nie przepuszcza żadnego odcinka.

Suffka

Ja też lubię Top Gear :). Dlatego ucieszyłam się, jak do N-ki doszedł kanał BBC Knowledge. Poza tym  nie mam stałych ulubionych pozycji, bo jak już wcześniej pisałam w telewizji głównie oglądam filmy, ale często włączam programy dokumentalne na Discovery, a na Kino Polska oglądam Studio propagandy sukcesu.

pinokio

Odkąd Enka dała programy BBC to w szczególności oglądam BBC Entertainment i lubię programy typu Budząc zmarłych , wszystko o niewyjaśnionych morderstwach.

waserx

Jedyny program regularnie oglądany przeze mnie to Upps! Die pannenshow. na SuperRTL w czwartki - coś jak śmiechu warte ale nie takie żenujące.

roogecky

Istniejąca od 2002 roku polskojęzyczna telewizja satelitarna Edusat od tego roku w  znacznym stopniu odświeżyła swoją ramówkę. Docelowy odbiorca-student, pozostał jednak ten sam, co więcej, może on w bezpośredni sposób uczestniczyć w tworzeniu programu. Zawsze byliśmy skierowani na ludzi młodych, zawsze krzewiliśmy kulturę i edukację, a od października postawiliśmy również na rozrywkę i bezpośredni kontakt z widzem. Jak? Zobaczcie sami i sprawdźcie Nas! A do tego już niebawem na naszej antenie nowe cykle filmowe m.in. Kubrick, Lynch, Scott... Nie przegapcie!

tomeh

Ja nie mam tv - to dla mnie dlatego nic.
totemat.pl - z filmami i artykułami

lapsus

Ja taż nie mam TV i wcale mi jej nie brakuje, wiadomości mam w necie a filmy lepiej sie ogląda w kinie ;)
Gdzie byś nie stał, stoisz nad grobem, tylko nie wiesz, kiedy popchnięty wpadniesz. na szczury

mczay

Właśnie rozglądam się za dobrym dostawcą telewizji. Jestem zainteresowany również internetem. Cieszę się, że do tej pory nie korzystałem z usług żadnej firmy, bo oferta dla nowych klientów zawsze jest korzystniejsza. Teraz pozostaje mi jedynie poszukać najlepszej.