Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

8 sezon Dr. House'a

Zaczęty przez mateusz_axn, Sierpień 27, 2013, 08:35:55 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

mateusz_axn

Rola genialnego i bezkompromisowego lekarza w serialu Dr House przyniosła Hugh Lauriemu dwa Złote Globy i sympatię widzów na całym świecie. Po zakończeniu pracy nad trwającą osiem sezonów produkcją aktor poświęcił się muzyce i nagrał solową płytę. Fani jego bluesowego brzmienia mogli posłuchać Lauriego w czerwcu podczas jedynego koncertu w Polsce. Natomiast miłośnicy Dr House'a będą mogli oglądać ostatni, czyli ósmy sezon serialu na kanale AXN już od środy 4 września o godz. 21.00.
Które oblicze tego brytyjskiego aktora podoba się Wam bardziej? Czy Waszym zdaniem Hugh Laurie powinien skupić się na aktorstwie, czy może na muzyce?

Angelika88

Dość mam już House, uważam, że to przereklamowane i pomysły im się wyczerpały

Eryka

A ja się nie zgadzam. Uważam, że to jedyny nie przeciągnięty na siłę serial. W odpowiednim momencie go kończą i wcale nie jest przereklamowany według mnie. Generalnie jestem wielką fanką Hausa. :)
W naszych czasach pozycjonowanie stron internetowych Warszawa http://www.eyedesign.com.pl/pozycjonowanie, jest niezbędne do tego, aby nasza firma miała wielu klientów. Ilość klientów jaką pozyskujemy przez sieć, jest obecnie niezwykle duża i cały czas rośnie.

pocahontass

Ja uwielbiam ten serial i głównego aktora, zgadzam się z powyższą wypowiedzią. To jeden z nielicznych seriali, którego każdy sezon oglądało się super :)

jamie

Super jest ten serial, znam go na pamięć :)

tomeh

Osobiście nie widziałem ani jednego odcinka ale niby wiele osób to lubi Może kiedyś się skusze spojrzeć
Serwis tematyczny ToTemat - z filmami i artykułami

kiperek


Zadra

Ja lubiłam ale 8 sezon kiepski

mczay