Zabawki na święta: kupujecie bardziej oszczednie niż rok temu?

Zaczęty przez Filippe, Listopad 12, 2020, 03:00:38 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Filippe

Zabawki na święta: kupujecie bardziej oszczednie niż rok temu?
jaki macie plan?

Radek89

Owszem, ja bardziej oszczędzam w tym roku, wprawdzie jako kierowca tira zarabiam chyba nawet więcej niż wcześniej, ale za to żona w gastronomii robotę straciła, wiec już jest jedna pensja, a nie dwie.
Tak czy inaczej ja płacę, a żona ma misję śledzic gazetki sklepowe ze zniżkami, wiec ostatnio sporo czasu poświeca na te z Lidla np, tu: gazetka lidl zabawki czy inne, i wyłapuje lepsze cenowo oferty na zabawki, a potem jak coś trafi to kupujemy.
Trzeba sobie jakoś radzić żeby jednak te świeta dla dzieci dalej były radością, bo nie wyobrażam sobie nawet tego, że pod choinką mogłoby nie być prezentów. No nie ma opcji.

ciri

Teraz nie jest zbyt miła sytuacja na świecie, wypłaty spadają to i prezenty muszą być oszczędniejsze. Ale to wystarczy po prostu dobrze szukać. Na przykład sklep dzieciecy piekary slaskie ma sporo promocji, a i ceny regularne są bardzo przystępne i dlatego warto tutaj zajrzeć

barka

Jeśli jest okazja, to zawsze kupuję prezenty dzieciom. A właśnie z zabawek cieszą się zawsze najbardziej. Jak nie chcecie przepłacać, to poszukajcie ofert w sklepie online, na przykład https://takwiele.pl/ Mam nadzieję, że uda wam się coś wybrać.

mczay