Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Agencja pracy tymczasowej

Zaczęty przez Depta77, Grudzień 17, 2021, 01:25:19 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Depta77

Jak jeździcie sezonowo do pracy w Niemczech to na własną rękę czy raczej przez agencje? Która opcja ewentualnie będzie się lepiej sprawdzać, a jeśli jeździcie z agencją to dajcie też jakiś namiar z kim faktycznie na taki wyjazd warto będzie się wybrać. Jeśli możecie coś polecić to będę wdzięczny  bo to mają być moje pierwsze wyjazdy za granice więc też w ciemno nie chce wyjeżdżać tylko raczej jakieś sprawdzonej agencji szukam.

kosek14

rzy pracy tymczasowej myślę, że wyjazd do innego kraju warto rozważyć, bo będzie szansa lepiej zarobić. Ja ostatnio wyjeżdżałem w wakacje z https://www.jobconsult.pl/ do Lipska do pakowania spożywki i powiem szczerze, że nieco nawet mnie zaskoczyło, że tak sensownie udało się zarobić. Jak będziesz chciał pracować w Niemczech to u nich jest ten plus, że mają spore grono gotowych kontaktów, sprawdzonych firm gdzie można jechać więc będzie bezpiecznie.

ciri

Moim zdaniem jeśli interesuje was Praca Kielce to lepiej poszukać ogłoszeń w internecie niż ograniczać się do agencji. Nawet oferty tymczasowe na serwisie typu hitpraca można znaleźć

kaszka

Zarówno poszukując pracy tymczasowej jak i pracowników do swojej firmy warto skorzystać ze wsparcia agencji pracy tymczasowej. Takie firmy mają duże doświadczenie i są w stanie znaleźć najlepsze osoby do pracy jak i miejsca, podpisać umowy na korzystnych warunkach i przejąć na siebie wiele obowiązków kadrowych. Zobaczcie sami na https://kono.jobs/pracownicy-tymczasowi/ jak może to funkcjonować.

mczay