Szukam fajnych koszulek, żeby wytrzymały więcej niż dwa, trzy prania.

Zaczęty przez Depta77, Listopad 23, 2021, 08:38:20 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Depta77

Szukam fajnych koszulek, żeby wytrzymały więcej niż dwa, trzy prania. Właśnie nie wiem za bardzo, gdzie szukać. Wszyscy się chwalą, że mają super, a później to się różnie okazuje. Może macie sprawdzone, bardziej niszowe marki i możecie się podzielić?

kosek14

Zamów sobie na próbę z https://easetailored.com/produkty/, bo masz w każdym kolorze i materiał bardzo przyjemny. Osobiście z taką jakością bawełny nigdy w życiu się nie spotkałem. Leciutka niesamowicie, mięciutka. Nawet miło dotknąć. Raz na jakiś czas można garderobę uzupełnić, a jednak solidna koszulka się przydaje i na wieczór i na co dzień do pracy, do treningu, gdzie chcesz. Nie niszczy się przy kołnierzyku, nie zauważyłem negatywnych zmian przy częstym nakładaniu i zdejmowaniu.

zoja80

Jeśli chodzi o trwałe koszulki, to na pewno unikałabym zakupów w śmieciówkach. Moim zdaniem znajdziemy tam ciuchy, które nie są trwałe i są wykonane z materiałów słabej jakości. Mi osobiście mało co podoba się w sklepach, wiec postanowiłam założyć własną markę odzieżową z pomocą tej firmy https://www.reflect.pl/wlasna_marka_odziezowa.html . Dzięki temu mogę zaoferować klientom koszulki dobrej jakości z moim autorskim projektem. A to wszystko udało mi się bez dużego wkładu władnego.

zoja80

Ostatnio natrafiłem na kozackie koszulki na https://www.megakoszulki.pl/koszulki-z-wlasnym-nadrukiem-grafika. Fajne jest to, że możesz na nią nanieść wszystko, co tylko zapragniesz, ponieważ oferują oni naniesienie nadruku na koszulkę. Kupiłem już kilka i mają super jakość. Polecam serdecznie. :D

mczay

Skoro już rozmawiamy o takich sportowych stylizacjach, to może do tego wszystkiego przydałaby ci się jeszcze torebka na smartfona ? W takiej sytuacji nie musiałbyś chować telefonu po kieszeniach.