Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Zdrowie

Zaczęty przez wilhelmdilthey, Marzec 02, 2022, 05:26:03 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

wilhelmdilthey

Na co najbardziej zwracacie uwagę jeśli chodzi o zdrowy tryb życia? Jestem ciekawa, bo ostatnio zaczynam więcej czytać różnych zdrowotnych ciekawostek. Tutaj np. http://dbajonerki.pl jest wiele ciekawych informacji o nerkach. Z innej strony też chcę powiedzieć, że jako współczesne społeczeństwo słabo wykorzystujemy potencjał ziół. Wiele z nich uznajemy za chwasty, np. ostropest, a przecież to wspaniałe lekarstwa. Co myślicie o wykorzystaniu ziół w zdrowym odżywianiu?

Lanolina

Dla mnie ważna jest dieta.

zoja80

Dla mnie również dieta jest ważna, jednak nie spożywam odpowiedniej ilości pokarmów bogatych w witaminę D, dlatego jestem zmuszona wspierać się tabletkami. Ostatnio spotkałam się ze starą znajomą i poleciła mi produkty marki: https://mothersprotect.com/ , które mają właściwości przyczyniające się do wzrostu odporności na choroby, czy wytrzymałości organizmu. Mój znajomy, który interesował się zielarstwem, już kiedyś wspominał mi o pozytywnych właściwościach adaptogenów. Chętnie poznam Wasze zdanie.

mczay

W dzisiejszych czasach naprawdę trzeba dbać o swoje zdrowie!

zoja80

Moje zdrowie w ostatnim czasie dość mocno podupadło. Czuję się zmęczona i senna, przez co ciężko mi się codziennie funkcjonuje. Postanowiłam zmienić coś w swojej diecie i zwracam uwagę na to, co jem. Staram się, aby moje posiłki były pełne warzyw i owoców, które są bogate w witaminy. Ostatnio nawet zaczęłam pić naturalne soki, które zamawiam na tej stronie https://naszatlocznia.pl/k/soki/owocowe/porzeczka/ . Maśle, że to wszystko w połączeniu z aktywnością fizyczna przyniesie zadowalające efekty.