Forum Wielotematyczne Ogólnotematyczne ABoard.pl

Forum => Dyskusja => Wątek zaczęty przez: Depta77 w Listopad 23, 2021, 08:38:20 AM

Tytuł: Szukam fajnych koszulek, żeby wytrzymały więcej niż dwa, trzy prania.
Wiadomość wysłana przez: Depta77 w Listopad 23, 2021, 08:38:20 AM
Szukam fajnych koszulek, żeby wytrzymały więcej niż dwa, trzy prania. Właśnie nie wiem za bardzo, gdzie szukać. Wszyscy się chwalą, że mają super, a później to się różnie okazuje. Może macie sprawdzone, bardziej niszowe marki i możecie się podzielić?
Tytuł: Odp: Szukam fajnych koszulek, żeby wytrzymały więcej niż dwa, trzy prania.
Wiadomość wysłana przez: kosek14 w Grudzień 14, 2021, 02:32:28 PM
Zamów sobie na próbę z https://easetailored.com/produkty/, bo masz w każdym kolorze i materiał bardzo przyjemny. Osobiście z taką jakością bawełny nigdy w życiu się nie spotkałem. Leciutka niesamowicie, mięciutka. Nawet miło dotknąć. Raz na jakiś czas można garderobę uzupełnić, a jednak solidna koszulka się przydaje i na wieczór i na co dzień do pracy, do treningu, gdzie chcesz. Nie niszczy się przy kołnierzyku, nie zauważyłem negatywnych zmian przy częstym nakładaniu i zdejmowaniu.
Tytuł: Odp: Szukam fajnych koszulek, żeby wytrzymały więcej niż dwa, trzy prania.
Wiadomość wysłana przez: zoja80 w Czerwiec 24, 2022, 08:57:37 PM
Jeśli chodzi o trwałe koszulki, to na pewno unikałabym zakupów w śmieciówkach. Moim zdaniem znajdziemy tam ciuchy, które nie są trwałe i są wykonane z materiałów słabej jakości. Mi osobiście mało co podoba się w sklepach, wiec postanowiłam założyć własną markę odzieżową z pomocą tej firmy https://www.reflect.pl/wlasna_marka_odziezowa.html . Dzięki temu mogę zaoferować klientom koszulki dobrej jakości z moim autorskim projektem. A to wszystko udało mi się bez dużego wkładu władnego.
Tytuł: Odp: Szukam fajnych koszulek, żeby wytrzymały więcej niż dwa, trzy prania.
Wiadomość wysłana przez: zoja80 w Wrzesień 22, 2022, 02:47:25 PM
Ostatnio natrafiłem na kozackie koszulki na https://www.megakoszulki.pl/koszulki-z-wlasnym-nadrukiem-grafika (https://www.megakoszulki.pl/koszulki-z-wlasnym-nadrukiem-grafika). Fajne jest to, że możesz na nią nanieść wszystko, co tylko zapragniesz, ponieważ oferują oni naniesienie nadruku na koszulkę. Kupiłem już kilka i mają super jakość. Polecam serdecznie. :D