Potrzebuje jakiegoś solidnego dostawcę internetu

Zaczęty przez Depta77, Maj 28, 2020, 12:22:53 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Depta77

Potrzebuje jakiegoś solidnego dostawcę internetu w okolicach Wrocławia. Firma dla kilkunastu osób, potrzebuje stabilnego łącza i faktycznie dobrze funkcjonującej sieci więc jak macie jakąś firmę sprawdzoną, po którą będzie warto sięgnąć to podzielcie się propozycjami, chętnie skorzystam z podpowiedzi.

kamaya


Lanolina

Wybieraj wśród największych w Twojej okolicy, ale mocno się targuj, bo można sporo zjechać.

nata

U mnie inea światłowód się doskonale sprawdza. To stabilne i szybkie łącze symetryczne a można też w pakiecie dostać telewizję co jest też bardzo wygodne i opłacalne moim zdaniem

kaszka

A ja zastanawiam się na jakie usługi zdecydować się po przeprowadzce w okolice Krakowa. Nie wiem czy jest tam światłowód dlatego patrzę na stronę dostawcy https://fiberlink.pl/internet-radiowy/ jak może działać internet radiowy. Z tego co widzę to może to być stabilne połączenie i to z całkiem dobrą prędkością. Co o tym myślicie?


zoja80

Mając problemy z internetem, warto rozważyć zapoznanie się z tym artykułem https://www.familie.pl/artykul/Oto-najczesciej-popelniane-bledy-przy-ustawianiu-domowego-Internetu-Czy-je-powielasz,20206,1.html . Artykuł ten zawiera informacje na temat najczęściej popełnianych błędów przy ustawianiu domowego internetu oraz sugestie, jak można je skorygować.