Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Medycyna estetyczna Katowice

Zaczęty przez Depta77, Maj 14, 2020, 09:35:39 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Depta77

Nie zdążyłam pójść do gabinetu medycyny estetycznej przed rozpoczęciem pandemii, ale zbieram kasę, na razie branża moja działa i chyba w końcu na botoks się zdecyduję, bo nie ma sensu zwlekać. Szukam na razie salonu medycyny estetycznej z konsultacjami online, z którym mogłabym pewne rzeczy po prostu obgadać przed podjęciem ostatecznej decyzji.

kosek14

U mnie się pojawił problem wypadających włosów, prawdopodobnie z dużego stresu. Rozwiązanie przyszło, dzięki dr Lenartowicz, bo poleciła mi mezoterapię igłową, żebym po prostu spróbowała. Super wyniki, nawet ta skóra w lustrze lepiej wygląda. Prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości, jak już się skończy kwarantanna rozszerzę sobie na zmarszczki też mezoterapię.

barka

Przed zabiegami pielęgnacyjnymi na twarz, warto w pierwszej kolejności ją oczyścić. I tutaj super sprawdza się oczyszczanie wodorowe. Zwróćcie uwagę na ofertę https://easywaxing.pl/pl/oczyszczanie-wodorowe/ Jestem przekonana, że będziecie bardzo zadowolone z wizyty w tym miejscu.

mczay


lemur

Zabiegi dobiorą odpowiednio do potrzeb skóry już na miejscu :) To jest najlepsze rozwiązanie. Ja polecam klinikę https://perfectlook.clinic

zoja80

Ostatnio zaciekawiłam się tematem zabiegów powiększania ust i zastanawiam się, czy jestem w stanie uzyskać efekt, który wyglądałby naturalnie. Zależy mi na tym, aby rezultat był subtelny i dostosowany do mojej indywidualnej urody. Chciałabym dowiedzieć się więcej na temat tego, jak taki zabieg może wpłynąć na wygląd moich ust, czy istnieją metody, które gwarantują naturalny efekt, a także, czy są jakieś kroki, które powinnam podjąć przed decyzją o zabiegu.  Z chęcią poznam wasze opinie na temat tej https://idealbeauty.pl/oferta/zabiegi-medycyny-estetycznej-warszawa/modelowanie-powiekszanie-ust/ kliniki.