Hej, szukam jakiegoś pomysłu na biznes

Zaczęty przez Depta77, Czerwiec 21, 2021, 08:53:56 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Depta77

Hej, szukam jakiegoś pomysłu na biznes, firma remontowa straciła obecnie rację bytu, ze zleceniami różnie, z pracownikami przy pandemii również różnie bywa. Zostałbym chętnie jakoś w takiej branży albo pokrewnej, ale najlepiej jakby człowiek pracował sam, ewentualnie we 2 -3 osoby maksymalnie to może jak będzie się tylko od siebie uzależnionym to będzie lepiej.

Maciuszek78

SodaBlast Systems to takie maszyny, które mają przewagę nad piaskarkami, bo pracują znacznie szybciej, z wyższa efektywnością bo i wypuszczanie czyściwa jest na wyższej prędkości nawet 3-4 razy wyższej. Więc jeśli piaskarki siadają to nie kupuj nowych tylko skorzystaj z oferty (https://www.sodablastsystems.pl)

zoja80

Mój tata postanowił założyć swoją własną uprawę pieczarek. Jeżeli postanowisz też pójść w stronę tego pomysłu, to polecam zakup wózka do zbioru pieczarek od firmy https://luckygrower.com/zbior/ . Wózki do zbioru Lucky Grower dzielą się na wersję ekonomiczną i premium oraz na wózki ręczne i elektryczne. Oferują również rozwiązanie najbardziej ekskluzywne, czyli wózek z pasem transmisyjnym.

Irekk

Do rozwiniętych już biznesów warto zainwestować w call center. Jedno z najlepszych w Polsce call center, które mogę polecić to CCIG

zoja80

Myślę, że warto również rozważyć otworzenie własnego sklepu obuwniczego, szczególnie jeśli na osiedlu nie ma dużej konkurencji. Jeśli rozważacie ten pomysł na stronie pod tym linkiem https://kobietanaczasie.pl/jak-wybrac-dobra-hurtownie-butow/ znajdziecie ciekawy artykuł, który może okazać sie pomocny . Wybór odpowiedniej hurtowni to klucz do sukcesu.

mczay