Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Elementy domu inteligentnego

Zaczęty przez Zadra, Lipiec 29, 2021, 10:47:05 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Zadra

Witajcie.

Jakie wprowadziliscie u siebie elementy domu inteligentnego? Co się sprawdziło?

Wilm

Sterowanie roletami, alarm, zamek szyfrowy, monitoring, sterowanie ogrzewaniem, sterowanie pompą obiegową - to pewnie będzie u mnie. Zastanawiam się jeszcze nad monotiringiem Ogólnie brałem pod uwagę na początku możliwosć skorzystania z usług firmy ochroniarskiej, ale monitoring jest bardziej polecany.  .
https://sklep-ecsystem.pl/blog/monitoring-ip-czy-cctv-ahd-cvi-tvi.html

Jak jest opisane na stronie.

marcinkowalczuk

Moim zdaniem to teraz pewien poziom normalności, aby mieć inteligentny dom.  Warto przejrzeć kilka ofert i rozwiązań z jakich ktoś korzysta. Na highclasshome można kilka takich artykułów znaleźć.

zoja80

Moim zdaniem bardzo ważnym elementem w takim domu jest elektryczne ogrzewanie, które pomaga dbać o ekologie , a także o budżet domowy. Pod tym linkiem znajdziemy ciekawy artykuł, w którym możemy sobie porównać jakie ogrzewanie bezie dla nas najlepszym wyborem https://www.samurio.pl/blog/pompa-ciepla-czy-folie-grzewcze-co-sie-bardziej-oplaca . Moim faworytem zdecydowanie jest foli grzewcza, którą można wykorzystać do ogrzewania podłogowego pod panele. Jest to wygodne, jak i bezpiecznej rozwiązanie.

mczay

Domy inteligentne to świetne rozwiązania. Ja natomiast szukam mieszkania na wynajem w Katowicach. Widziałem oferty najmu tutaj https://katowice.korczaka.mdr.pl/ . Mieszkania są wykończone pod klucz i nowocześnie wykonane. Do tego wszystkiego osiedle jest objęte dopłatami do czynszu, pierwsza umowa, zawierana na 24 m-ce, to umowa o najem instytucjonalny. Co o tym sądzicie?

barka

Na pewno jednym z takich elementów są stacje pogody. Uważam, że warto nieco bliżej zapoznać się z tym tematem. Generalnie to na stronie technologyzone znajdziecie sporo przydatnych informacji na ten temat.