Nokaut! Z nieba do piekła! - prasa o porażce ze Słowacją

Zaczęty przez Leonidas, Październik 16, 2008, 01:32:58 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Leonidas

Oto opinie polskiej prasy po porażce Polaków ze Słowakami 1:2 (0:0) w meczu eliminacji mistrzostw świata 2010.
"Przegląd Sportowy": Nokaut w dwie minuty!
Droga z niebios (w których bujaliśmy od soboty po meczu z Czechami) w piekielne czeluście zajęła nam 120 sekund. Takiego impetu nadali nam upadli aniołowie ze Lwowa - Artur Boruc i Dariusz Dudka.

"Sport": Z nieba do piekła!
60 sekund zdecydowało, że daliśmy się ograć Słowakom. Jeszcze w 84. minucie prowadziliśmy 1:0. Potem koszmarny błąd popełnił Artur Boruc a po kolejnej minucie było już 2:1. Przed meczem Leo Beenhakker mówił, że Polska nie ma syndromu drugiego meczu. Niestety, był w błędzie.
"Gazeta Wyborcza": Artur Boruc zawalił mecz, inni odwalili robotę.
Osiem minut przed końcem Polska prowadziła ze Słowacją 1:0. Przegrała 1:2 i oddaliła się od awansu na mundial. Gdy do końca meczu zostało bardzo niewiele i wydawało się, że Polska może tylko wygrać, Artur Boruc popełnił największy błąd w reprezentacyjnej karierze.

"Fakt": Artur Boruc wbił nam nóż w serce.
Co za koszmar! Jeszcze na kilka minut przed końcem meczu polscy piłkarze prowadzili ze Słowacją po golu Ebiego Smolarka. Jednak po wręcz niewiarygodnym błędzie Artura Boruca straciliśmy gola, a po kilkudziesięciu sekundach następnego!

?ródło: sport.onet.pl