RSS

Forum Wielotematyczne Ogólnotematyczne ABoard.pl

Aktualności: Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

* Wiadomości | Pokaż wątki | Pokaż załączniki

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - wilhelmdilthey

Strony: [1] 2
1
HydePark / Odp: Co ostatnio kupiliście przez internet ?
« dnia: Kwiecień 16, 2019, 01:49:12 pm  »
Ja zakupiłem sobie anemometr. Tym, którym nazwa ta brzmi zasadniczo obco już tłumaczę: to przyrząd do pomiarów prędkości przepływu powietrza :). Od jakiegoś czasu mieliśmy wraz z małżonką wrażenie, że coś nam chyba klimatyzacja szwankuje i w pierwszej kolejności właśnie wentylację za pomocą takiego urządzenia sprawdziliśmy. I faktycznie – coś się zepsuło. W najbliższym czasie planujemy to naprawić. Jak ktoś jest ciekawy, gdzie takie narzędzia można dostać, to tutaj: https://www.test-therm.pl/ jest naprawdę bogaty wybór najróżniejszych urządzeń pomiarowych :).

2
HydePark / Odp: Dobre sklepy internetowe
« dnia: Kwiecień 10, 2019, 10:06:18 am  »
A czy któraś z Was korzystała może ze sklepu internetowego z kosmetykami https://www.ezebra.pl/? Zbliżają się urodziny mojej dziewczyny i chciałbym jej w prezencie kupić nieco kosmetyków azjatyckich. Ostatnio wspominała mi, że jest na to moda i w sumie chętnie sama by spróbowała żeby przekonać się, czy za ich popularnością stoją jakieś konkrety :). To pomyślałem, że zrobię jej pakiecik startowy z takimi właśnie kosmetykami i będzie mogła sobie z nimi wtedy eksperymentować. Nie mam jednak czasu latać po sklepach stacjonarnych, zwłaszcza, że nie wszędzie takie rzeczy można dostać, a tutaj jest cała kategoria dla tego typu kosmetyków. Generalnie jestem kompletnym laikiem jeżeli chodzi o internetowe sklepy z kosmetykami, ale akurat na temat Ezebra słyszałem bardzo dobre opinie. Ktoś może potwierdzić? Zamawialiście tutaj coś kiedyś? Jeżeli tak, to jakie wrażenia? Za wszelkie odpowiedzi będę wielce wdzięczny :).

3
HydePark / Pokrycia dachowe
« dnia: Kwiecień 10, 2019, 07:55:03 am  »
Powoli zaczynam myśleć o tym, aby za jakiś czas zainwestować nieco w wymianę dachówek u siebie. Chciałbym zaopatrzyć się w coś, co będzie mi służyć przez wiele lat – najlepiej, to żeby w ogóle mnie przeżyły wręcz ;). Dlatego też interesuje mnie, co w kwestii pokryć dachowych jesteście w stanie polecić. Co tam macie u siebie oraz czy jesteście ze swojego wyboru zadowoleni. Już wstępnie zapoznałem się kilkoma różnymi ofertami i jak do tej pory najlepsze wrażenie zrobiły na mnie blachodachówki z posypką wulkaniczną firmy Gerard, konkretnie zaś te: https://www.gerardroofs.pl/pl/produkty/gerard-diamant. Ktoś ma jakieś doświadczenia z nimi związane? Rzeczywiście są tak dobre? Bo znalazłem bardzo dużo pozytywnych opinii na ich temat. No i bardzo ciekawy i zachęcający jest dla mnie fakt, że obejmuje je pięćdziesięcioletnia gwarancja – to wzbudza zaufanie do producenta :).

4
Humor / Odp: Zabawa MacBookiem
« dnia: Kwiecień 09, 2019, 02:24:44 pm  »
Rzeczywiście. Nie wiadomo, czy się śmiać, czy też płakać.

5
Humor / Odp: Dowcipy Kondzia
« dnia: Kwiecień 09, 2019, 02:24:16 pm  »
Hoho, to muszę kiedyś tam zajrzeć, jak będę miał gorszy humor, na pewno się rozweselę :)

6
Przywitaj się! / Odp: cześć
« dnia: Kwiecień 09, 2019, 02:23:39 pm  »
Wolniutko, bo na luzie. Osobiście tak preferuję :) Siemano!

7
Przywitaj się! / Odp: Witam wszystkich
« dnia: Kwiecień 09, 2019, 02:23:08 pm  »
Cześć Irek!!!

8
Spam / Odp: Lekcje gry na gitarze
« dnia: Kwiecień 09, 2019, 02:22:02 pm  »
Pamiętam, jak za młodu samemu się chwytało za gitarę i uczyło. Do dziś umiem całkiem sporo i nauczyciela nie potrzebowałem - ale z jego wsparciem pewnie poczyniłbym o wiele szybsze postępy i dziś jeszcze lepiej grał.

9
Osobiście na szczęście mam satysfakcjonującą pracę, ale i tak doceniam istnienie takich stron i portali - dzięki nim mogę na bieżąco śledzić, jak wygląda zapotrzebowanie na pracowników w różnych obszarach, także w mojej branży ;)

10
Spam / Odp: Ciekawy blog - społeczeństwo na moralnym kacu
« dnia: Kwiecień 09, 2019, 02:18:03 pm  »
Raczej się już nie dowiemy, bo blog został usunięty. A szkoda, sam chciałem się przekonać, jakie mądrości były tam przekazywane :(

11
Spam / Odp: Ulubiona wódeczka
« dnia: Kwiecień 09, 2019, 02:17:15 pm  »
Myślcie sobie na mój temat co chcecie, ale nie lubię wódki. Jeżeli muszę pić coś z relatywnie mocniejszym procentem, to będzie to gin z tonikiem.

12
Spam / Odp: Wywiady
« dnia: Kwiecień 09, 2019, 02:16:23 pm  »
To naprawdę bardzo interesujące. Co do chodzenia do teatru - zdarza się, ale jeżeli chodzi o instytucje "kultury wysokiej", to preferuję filharmonię ;)

13
Muzyka / Odp: jakich radii słuchacie?
« dnia: Kwiecień 09, 2019, 02:14:21 pm  »
Głównie Antyradia. Kiedyś słuchałem dużo Dwójki, ale ostatnio z jakiegoś powodu mam ciągle problemy ze złapaniem wyraźnego odbioru, zawsze mam jakieś szumy :<.

14
Muzyka / Odp: Rock&Metal
« dnia: Kwiecień 09, 2019, 02:11:35 pm  »
Z tego typu klimatów to ostatnio słucham głównie noise rocka i post-hardcore - czyli okolice Unwound, Sonic Youth, Drive Like Jehu, rzeczy hałaśliwe i eksperymentalne generalnie rzecz biorąc.

15
Przywitaj się! / Odp: Witam
« dnia: Kwiecień 09, 2019, 02:09:31 pm  »
Interesujące, zwłaszcza, że ostatnio jest wręcz plaga opóźnień na lotniskach - czy to tylko mi się tak wydaje?

Strony: [1] 2

Styl BloQcs zaprojektowany przez Blocweb
Powered by SMF 2.0.3 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC