RSS

Forum Wielotematyczne Ogólnotematyczne ABoard.pl

Aktualności: Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

* Wiadomości | Pokaż wątki | Pokaż załączniki

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - cyklonka

Strony: [1]
1
Spam / Wywiady
« dnia: Wrzesień 16, 2011, 03:04:26 pm  »
,,Wiele osób wybierających się na spektakl do naszego teatru dzwoni pytając, czy ta sztuka jest zabawna czy poważna, śmieszna, klasyczna, współczesna, kto tam gra. Widz przychodzi do teatru, ogląda i chwila przeżycia, którą zawdzięcza teatrowi jest dla niego dobra, może ważna.'' Słowa dyrektora teatru 'Wybrzeże' jak najbardziej na topie. Reszta wywiadu tutaj A wy chodzicie do teatru? Jakie są wasze ulubione sztuki?

2
HydePark / Wywiady
« dnia: Wrzesień 07, 2011, 09:54:08 pm  »
Znalazłam ostatnio fajną stronkę z wywiadami, a mianowicie http://kulturaviva.pl/pl/osobowosci/rozmowa-miesiaca. Ciekawie pisane, dobre pytania i szczere odpowiedzi, naprawdę lektura na dobrym poziomie, podoba się wam?

3
HydePark / Odp: Rozrywka dla starszych
« dnia: Wrzesień 05, 2011, 05:08:16 pm  »
O dołączam się do prośby, mam podobną sytuację, tyle że z ojcem. Tylko najlepiej, żeby ta strona nie była jakaś super młodzieżowa, bo u mojego taty to nie przejdzie, on wolałbym jakąś dystyngowaną rozrywkę, coś dla ludzi w jego wieku.

4
HydePark / Odp: Znacie tą stronę?
« dnia: Sierpień 29, 2011, 11:18:25 am  »
Szczerze mówiąc już kiedyś się z nią spotkałam, ale nie traktowałam jej poważnie, ale po tym co piszecie może warto zapoznać się z nią, a jeszcze bardziej warto podrzucić ją swojemu facetowi? :P

5
HydePark / Odp: Co myślicie o takim modelu odkurzacza?
« dnia: Sierpień 18, 2011, 09:26:19 pm  »
najlepsze zaleta to czas jaki można zaoszczędzić przy odkurzaniu, ja zdecydowałam się na model elegant, u mnie w domu sprawdza się bez zarzutu, także polecam.

Strony: [1]

Styl BloQcs zaprojektowany przez Blocweb
Powered by SMF 2.0.3 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC