RSS

Forum Wielotematyczne Ogólnotematyczne ABoard.pl

Aktualności: Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Wiadomości | * Pokaż wątki | Pokaż załączniki

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - kiperek

Strony: [1]
1
HydePark / Magazynowanie Kraków
« dnia: Marzec 26, 2019, 04:30:09 pm  »
Jeśli szukacie odpowiedniego magazynu na przechowywanie sprzętów, narzędzi i innych rzeczy sporych gabarytów to z pewnością zainteresuje was oferta firmy KMC services: https://kmc-services.com.pl/magazynowanie/ Oferują nie tylko magazynowanie, ale także transport do i z magazynów zlokalizowanych 12 km od ścisłego centrum Krakowa!

2
HydePark / Własny biznes-salon kosmetyczny
« dnia: Luty 27, 2019, 11:40:45 am  »
Moja żona planuje otworzyć własny salon kosmetyczny. Jesteśmy właśnie w trakcie starania się o dotację z urzędu pracy, żeby kupić wszystkie najpotrzebniejsze sprzęty oraz meble. Sporo tych rzeczy udało nam się już znaleźć  w całkiem przyzwoitych cenach. Żona myśli też o zakupie urządzenia, które umożliwi jej wykonywanie kompleksowych zabiegów twarzy. Takie urządzenie do peelingu kawitacyjnego zwalczy pory, zaskórniki oraz poprawi wygląd skóry oraz ją zregeneruje. Każda kobieta dba o to by pięknie wyglądać, dlatego wydaje nam się że takie urządzenie byłoby strzałem w dziesiątkę. Co sądzicie?

Strony: [1]

Styl BloQcs zaprojektowany przez Blocweb
Powered by SMF 2.0.3 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC