RSS

Forum Wielotematyczne Ogólnotematyczne ABoard.pl

Aktualności: Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Wiadomości | * Pokaż wątki | Pokaż załączniki

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - wilhelmdilthey

Strony: [1]
1
HydePark / Credit Agricole
« dnia: Maj 28, 2019, 09:35:11 am  »
Co myślicie o banku Credit Agricole? Zamierzam sobie założyć w najbliższym czasie nowe konto bankowe i porównując różne oferty oni zainteresowali mnie bodaj najbardziej – przynajmniej na podstawie tego, co znajduje się w Internecie. Chciałbym zajść do ich lokalu, tutaj konkretnie: https://www.credit-agricole.pl/kontakt/oddzial/2046-gorlice-mickiewicza, aby porozmawiać z ich konsultantem i o wszystko dokładnie wypytać. Interesuje mnie jednakże również to, czy ktoś z Was może z nimi jakieś doświadczenia albo opinie? Za wszelkie wypowiedzi będę wielce wdzięczny :).

2
HydePark / Karta kredytowa - warto?
« dnia: Maj 22, 2019, 09:41:12 am  »
Jakie są Wasze opinie na temat kart kredytowych? Uważacie, że to opłacalne i sięgacie po nie, czy też raczej od nich stronicie? Przyznam, że sam jeszcze nigdy nie miałem własnej karty kredytowej i zastanawiam się, czy nie rozpocząć swojej przygody z nimi. Zainteresowały mnie przede wszystkim takie rozwiązania, jakie ma u siebie Santander Consumer Bank. Tutaj: https://www.santanderconsumer.pl/karty-kredytowe/ można sobie poprzeglądać, gdyby ktoś chciał się dowiedzieć czegoś więcej na ich temat. Także – jakie jest Wasze ogólne zdanie na temat takich produktów bankowych? Macie jakieś przygody z nimi związane, przemyślenia, doświadczenia? Za wszelkie wypowiedzi będę naturalnie ogromnie wdzięczny :).

3
HydePark / Faktoring
« dnia: Maj 08, 2019, 09:50:38 am  »
Jakie jest Wasze zdanie na temat usług tyczących się faktoringu? Korzystaliście z takiej opcji dla finansowania swojej firmy? Słyszałem dużo pochlebnych opinii na temat tego rodzaju usług, szczególnie w kontekście tego, jak ułatwia to utrzymanie płynności finansowej w przypadku, gdy klient opóźnia się ze spłatą faktury albo po prostu wystawiamy je z długim terminem spłaty, przez co pieniądze mogą wpłynąć dopiero za parę miesięcy. Szukając informacji na temat faktoringu znalazłem też wzmianki o mikrofaktoringu, na przykład tutaj: https://www.monevia.pl/mikrofaktoring-sposobem-finansowania-najmniejszych-firm/. Opcja ta pozwala na sprzedaż faktur wystawionych na mniejsze kwoty, a także jest dużo prostsza pod względem formalności. Brzmi to naprawdę bardzo interesująco. Ma ktoś z Was jakieś doświadczenia związane z faktoringiem albo ogólną opinię na temat tej idei? Jestem ciekawy, jak Wy oceniacie takie rozwiązania.

4
HydePark / Pokrycia dachowe
« dnia: Kwiecień 10, 2019, 07:55:03 am  »
Powoli zaczynam myśleć o tym, aby za jakiś czas zainwestować nieco w wymianę dachówek u siebie. Chciałbym zaopatrzyć się w coś, co będzie mi służyć przez wiele lat – najlepiej, to żeby w ogóle mnie przeżyły wręcz ;). Dlatego też interesuje mnie, co w kwestii pokryć dachowych jesteście w stanie polecić. Co tam macie u siebie oraz czy jesteście ze swojego wyboru zadowoleni. Już wstępnie zapoznałem się kilkoma różnymi ofertami i jak do tej pory najlepsze wrażenie zrobiły na mnie blachodachówki z posypką wulkaniczną firmy Gerard, konkretnie zaś te: https://www.gerardroofs.pl/pl/produkty/gerard-diamant. Ktoś ma jakieś doświadczenia z nimi związane? Rzeczywiście są tak dobre? Bo znalazłem bardzo dużo pozytywnych opinii na ich temat. No i bardzo ciekawy i zachęcający jest dla mnie fakt, że obejmuje je pięćdziesięcioletnia gwarancja – to wzbudza zaufanie do producenta :).

Strony: [1]

Styl BloQcs zaprojektowany przez Blocweb
Powered by SMF 2.0.3 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC