RSS

Forum Wielotematyczne Ogólnotematyczne ABoard.pl

Aktualności: Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Wiadomości | * Pokaż wątki | Pokaż załączniki

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - felix

Strony: [1]
1
Tutoriale / Ciekawe projekty druku wielkoformatowego
« dnia: Styczeń 24, 2015, 11:42:23 am  »
Czy znacie jakieś ciekawe realizacje dotyczące druku wielkoformatowego? Chodzi mi o możliwość montażu takiego druku na ścianie w obiekcie magazynowo-biurowym (jest to firma logistyczna). Nowe biuro, magazyn. Przydałby się jakiś nowoczesny wygląd w pomieszczeniach. Wydruk o tematyce transportu. Wymiar 10m szerokości, 5m wysokości. Czy orientujecie się w tej technologii druku, którą drukarnię polecacie do takiego zlecenia? Na innym forum ktoś mi napisał, że ciekawe projekty realizuje APLA -  http://www.apla.eu/oferta/druk/druk-wielkoformatowy/ - czy ktoś z was korzystał już może z usług tej drukarni? Chętnie poznam wasze opinie w tym temacie.

2
Internet / Księgowość online
« dnia: Czerwiec 29, 2014, 06:23:21 pm  »
Czy ktoś z was korzysta może z księgowości online? Jak oceniacie taką formę prowadzenia księgowości dla firmy? Z tego co widzę to np. takie biuro rachunkowe ma w swojej ofercie abonamenty księgowe, które wychodzą znacznie taniej niż w tradycyjnym biurze rachunkowym.

Piszcie, jeśli korzystacie z jakiegoś systemu online, tzn. z biura rachunkowego, które rozlicza waszą firmę przez internet.

Z góry dziękuję za odpowiedzi. Żona planuje założyć działalność gospodarczą i zastanawia się w jaki sposób najlepsze będzie prowadzenie księgowości.

3
Przywitaj się! / witam
« dnia: Czerwiec 29, 2014, 05:56:16 pm  »
cześć, witam wszystkich serdecznie :)

4
Dyskusja / cześć
« dnia: Czerwiec 29, 2014, 05:55:58 pm  »
witam :)

Strony: [1]

Styl BloQcs zaprojektowany przez Blocweb
Powered by SMF 2.0.3 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC