RSS

Forum Wielotematyczne Ogólnotematyczne ABoard.pl

Aktualności: Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Wiadomości | * Pokaż wątki | Pokaż załączniki

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - żaba

Strony: [1]
1
Mój facet otrzymał niedawno ofertę pracy w Poznaniu, jako kierowca samochodu transportowego na trasach krajowych i międzynarodowych. Podejrzewam, że pracodawca oferuje jakąś formę ubezpieczenia ale ponieważ to jest mimo wszystko ciężka i dość niebezpieczna praca, zastanawiam się czy nie namawiać go na dodatkowe ubezpieczenie. Może trochę przesadzam, ale zawsze to coś...
Szukam w internecie ubezpieczeń na życie, żeby mu coś zaproponować. W Poznaniu znalazłam takiego ubezpieczyciela ing: www. ingzycie.pl/ubezpieczenie-na-zycie/agent-ubezpeczeniowy-Poznan/Jacek-Olszewski. Ma w ofercie tzw. Ochronę +, cytuję: „Przykładowo 35-letnia osoba zapłaci jedynie 40 zł miesięcznie za 5-letnie ubezpieczenie na sumę 100.000 zł – płatną w razie śmierci lub całkowitej niezdolności do pracy i samodzielnej egzystencji.”. Czy ktoś zna się na tym i mógłby powiedzieć, ile mniej więcej wynosiłaby miesięczna składka u osoby 25 letniej? Czy warto szukać dodatkowego ubezpieczenia przy takiej pracy czy to tylko przewrażliwienie? 

2
Religia i filozofia / PASTAfarianie :)
« dnia: Marzec 11, 2014, 07:23:49 pm  »
Słyszeliście o Pastafarianach? Co o nich myślicie?
Mnie się podobają - lubię spagetti, a dekalog mają niepowtarzalny. Ostatnio w Łodzi odbył się pierwszy ślub pastafariański.

3
Przywitaj się! / Cześć :)
« dnia: Marzec 11, 2014, 07:06:05 pm  »
Witam, jestem tutaj nowa :)


Strony: [1]

Styl BloQcs zaprojektowany przez Blocweb
Powered by SMF 2.0.3 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC