Forum Wielotematyczne Ogólnotematyczne ABoard.pl

Rozrywka => Miłość i uczucia => Wątek zaczęty przez: pani w Sierpień 20, 2010, 08:52:13 am

Tytuł: Jak spodobać sie mężczyżnie na nowo
Wiadomość wysłana przez: pani w Sierpień 20, 2010, 08:52:13 am
Miałam ostatnio problem w związku. Mąż chciaz jest nim od 1,5 roku jakoś tak okazywął ze mu sie nie podobam itd. A ja poslubie ani nie przytyłam ani nie zbrzydłam ze tak powiem stoje w miejscu.

Gdy zauwazyałm brak zaintresoania ze strony meża zrozumiałm ze chodzi o to ze nic sie zmiania. Rozwiazaniem okazała sie bielizna. Dostałam od koleżanki komplet janet - i sie wszystko wyjasniło.

Załozyłam tę bieliznę i straszanie sie bałam bo nie wiedziałąm jak mąz zareaguje a on zrobił wielkie usmiechnięte oczy był oczarowany. Spojrzał na mnie jak na kobiete :) a dawno juz tego nie czułam.

Ta bielizna którą włozyłam tamtego wieczoru otworzyała nam jeżyki, porozamwialiśmy na spokojnie i okazało sie ze brakuje mu tego ze sie nie zmianiam, ze on nie lubi stagnacji bo robi sie nudno. bRDZO POLUBIŁ BELIZNE NA MNIE :) od tamtej pory sama sobie coś sexi kupuje albo dostaje od niego :) :bravo:  jest extra.

Dla tych kobiet, które mają podbne problemy polecam, zjrzycie do sklepu WWW.IMAGINATIONINSPIRES.COM (http://www.imaginationinspires.com)   bielizna jest fajna , oryginalna i tania i oczarowuje facetów:)
Tytuł: Jak spodobać sie mężczyżnie na nowo
Wiadomość wysłana przez: SaliMali w Wrzesień 11, 2010, 03:11:08 pm
Jak by było miło, gdyby sexi bielizna rozwiazywała problemu w zwiazku - tak jak w reklamie.
Tytuł: Odp: Jak spodobać sie mężczyżnie na nowo
Wiadomość wysłana przez: natka055 w Grudzień 15, 2014, 11:47:50 am
Hmm, ale może rzeczywiście coś w tym jest. Ostatnio koleżanka skarżyła się na nudę w związku, ale kupiła jakąś frywolną bieliznę, żeby przełamać schematy i podobno jej facet był zachwycony. Mi podobają się np. takie zestawy , idealne na wieczory ;)

(http://diores.pl/images/EWABIEN/_foto_m/sani_g311_bielizna_gorset_push_up.jpg)
Tytuł: Odp: Jak spodobać sie mężczyżnie na nowo
Wiadomość wysłana przez: jamie w Marzec 23, 2015, 01:15:00 pm
Wystarczy o siebie zawsze dbać. Myślę, że jak się pójdzie do fryzjera, kosmetyczki, kupi się jakąś seksowną sukienkę (http://domodi.pl/odziez/odziez-damska/sukienki/sukienki-asymetryczne) to mężczyzna zakocha się na nowo ;)
Tytuł: Odp: Jak spodobać sie mężczyżnie na nowo
Wiadomość wysłana przez: pierniczka w Czerwiec 23, 2015, 08:36:01 am
Warto poczytać o tym jakie są ciekawe tematy do rozmowy na tekstowy.net (http://tekstowy.net/ciekawe-tematy-do-rozmowy-z-dziewczyna/), ponieważ to ciągle dyskutowanie i poznawanie lepiej siebie pozwala przetrwać związkowi.
Tytuł: Odp: Jak spodobać sie mężczyżnie na nowo
Wiadomość wysłana przez: tomeh w Styczeń 29, 2017, 01:44:55 pm
Bielizna to ważna rzecz na przykład o tym co rusza facetów http://www.open-youweb.com/jaka-wybrac-najlepsza-bielizne/ to istotne w sypialni czy gdzieś na plaży.
Tytuł: Odp: Jak spodobać sie mężczyżnie na nowo
Wiadomość wysłana przez: Madzia12 w Styczeń 10, 2018, 08:07:14 pm
Sama bielizna to nie wszystko. Fajnie, jeśli ona wystarcza by znowu podnieść temperaturę w związku, ale często to nie wystarcza, bo brak jest zaangażowania.