Forum Wielotematyczne Ogólnotematyczne ABoard.pl

Rozrywka => Kulinaria => Wątek zaczęty przez: mateusz_axn w Marzec 27, 2014, 11:43:42 am

Tytuł: Hannibal od kuchni
Wiadomość wysłana przez: mateusz_axn w Marzec 27, 2014, 11:43:42 am
Wystawne kolacje, którymi dr Lecter raczy swoich gości w serialu ”Hannibal”, są ucztą nie tylko dla podniebienia, ale przede wszystkim dla oka. Za wymyślne stylizacje odpowiada Janice Poon – artystka i scenografka. W pierwszym sezonie serialu dominowała kuchnia francuska. W drugim sezonie, który będziecie mogli oglądać już od środy 2 kwietnia o godz. 23.00 w AXN, kulinarny motyw przewodni stanowi Japonia.

Cechą wspólną tych dwóch różnych stylów kulinarnych jest elegancja i wysublimowanie. Dlatego tak bardzo pasują do Hannibala. Który rodzaj kuchni bardziej przypadł wam do gustu?
Tytuł: Odp: Hannibal od kuchni
Wiadomość wysłana przez: Madzia12 w Lipiec 11, 2018, 01:16:53 pm
Hej.
My staramy się dbać o naszych klientów. Ostatnio dokupiliśmy sporo nowych rzeczy. Między innymi parasole, dzięki którym zabezpieczamy gości przed deszczem. Są naprawdę solidne: https://magnum-pro.pl/parasole-ogrodowe-i-akcesoria/parasol-ogrodowy-stojacy-szesciokatny-odchylany-270cm-czerwony.html - zerknijcie sobie. Wydaje mi się, że na ten moment są bezkonkurencyjne. Niech zostaną tą godzinkę dłużej - zakupią po piwie i frytkach - to naprawdę przynosi realne korzyści ;)