RSS

Forum Wielotematyczne Ogólnotematyczne ABoard.pl

Aktualności: Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Symfonia Nieba w Happy Harvest  (Przeczytany 1057 razy)

maikeximu

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Symfonia Nieba w Happy Harvest
« dnia: Maj 16, 2012, 05:09:14 am »
17 Maja rozpoczniemy nową akcję rankingu symfonii nieba w Happy Harvest! Nowe zasady i mechanizmy akcji, nowe zwierzęta i uprawy. Nowe, fascynujące akcje byś poczuł świeżość zabawy! Co więcej, ukończenie misji nagrodzimy Kredytami i dekoracjami dla zwierząt! Czeka też jeszcze więcej unikalnych zwierząt dla Graczy z przywilejami!

W tym nowym rankingu, zapisujemy ilość punktów symfonii zdobytych przez Graczy podczas zbioru roślin i zwierząt, otwierania Skrzyni Gwiazd, wyrobu przedmiotów akcji, itp. Silnik gry automatycznie zanotuje w rankingu zdobyte przez Graczy punkty symfonii. Dwaj pierwsi Gracze w rankingu zdobędą rzadkie zwierzątko na stałe, będą też mogli zmienić jego wygląd wedle własnego upodobania oraz nadać mu unikalną nazwę! Wejdź na farmę i przeżyj to sam!

Nie tylko to, ale i zaprezentujemy przed Wami nowe małe zwierzątka! Śliczny latający królik z balonami, mały słonik lecący w balonie, leniwa pszczoła - śpioch, fruwająca ryba ze śmigłem itp. Słysząc o nich, czy nie chcesz zdobyć ich dla siebie? Możesz też zebrać nowe uprawy: latający mlecz, śnieżycę, torenię.

Podczas trwania akcji, na farmę przybywa Demeter! Gracze mogą zdobyć zniżkę na ulepszenie Czerwonej Ziemi! Wkrótce, wprowadzimy funkcję ulepszenia Czerwonej Ziemi do Czarnoziemu! Happy Harvest, stworzona i wydana przez ELEX, największego twórcę gier społecznościowych w Azji, nieustająco wprowadza w życie nowe pomysły! Zobacz je samemu!Strona gry: http://nk.pl/aplikacje/farm

 


Styl BloQcs zaprojektowany przez Blocweb
Powered by SMF 2.0.3 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC