RSS

Forum Wielotematyczne Ogólnotematyczne ABoard.pl

Aktualności: Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Poczuj adrenalinę i moc silników w Metropolii  (Przeczytany 1181 razy)

maikeximu

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Poczuj adrenalinę i moc silników w Metropolii
« dnia: Maj 22, 2012, 08:17:40 am »
W połowie maja, Metropolia wprowadzi na Facebook'u i innych portalach społecznościowych funkcję wyścigów samochodowych! Cieszmy się współzawodnictwem i wspólną zabawą! 23 maja otwieramy nowy ranking wyścigów! Uczestniczyć mogą wszyscy Gracze z Facebook'a na wszystkich serwerach!

[Zbuduj tor wyścigowy, wrzuć wyższy bieg]
Poz. 12 odblokowuje tor wyścigowy. Zbuduj tor wyścigowy by z własnego miasta rzucać wyzwanie Graczom nie będącym Twymi znajomymi. Jednocześnie, niezależnie od tego czy Twoi znajomi mają tor wyścigowy czy nie, możesz ich odwiedzić i kliknąć przycisk wyzwania. Jeśli się zgodzą, można zdobyć w nagrodę złoto i przedmioty. Co więcej, można zdobyć doświadczenie i części samochodowe do ulepszenia swej wyścigówki. Czeka jeszcze więcej wyścigów!

[Rzuć wyzwanie rankingu, wygraj worek Monet]
Od 23 do 30 maja, zapraszamy Graczy na wszystkich serwerach! Za każde zwycięstwo otrzymasz 1 punkt. Po ukończeniu akcji, pierwszych 10 Graczy w rankingu otrzyma od 30 do 300 Monet. Gracze na miejscach od 11 do 50 otrzymają Energię, Certyfikaty Ekspansji, lub do 10.000 Złota. Co więcej, jeśli tylko zdobędziesz co najmniej 15 punktów, otrzymasz 5000 Złota i +3 Energii x3. Nie przegap tych nagród!

Metropolia ma już niemal 5 milionów Graczy na Facebook'u! Jej wydawca, ELEX, jest potentatem na rynku gier społecznościowych i przeglądarkowych, który bawi Was takimi tytułami jak m.in. Happy Harvest i DDTank! Nasz portal z grami, 337.com, staje się popularny na całym świecie.

Poczuj pęd maszyny, właśnie tu, na torze Metropolii!


Strona gry: http://nk.pl/#aplikacje/Citylife
http://tiny.cc/l52oew 


Styl BloQcs zaprojektowany przez Blocweb
Powered by SMF 2.0.3 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC